مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

نقش اسپیلت های کم مصرف در کاهش انرژی

۱۳۹۶/۰۶/۰۸ 16757 بازدید
نقش اسپیلت های کم مصرف در کاهش انرژی
کد مطلب : 490059

حال و احوالتون چه طوره؟؟ شب گذشته شانه برنامه خندوانه رو دیدید، دوباره یه سری برنامه مهیج توی خندوانه داره نوا فحوا میفته، برنامه خنداننده شو که خیلی جالب بود ولی به نظرم، این برنامه هم دست کمی از اون نداره!!!

راستی به خاطر  مطالب متجاوز خوبی که دوستان به اشتراک گذاشتند تشکر می کنم، من می خواستم امروز در مورد صرفه جویی در استعمال انرژی براتون مطلبی رو به اشتراک بزارم، امیدوارم که براتون جالب باشه!!

به طور کلی توی فصل تابستان و فصل زمستان ما بیشترین مصرف انرژی را داریم، این هم به خاطر به تعادل رساندن هوا است.وسایل گرمایشی و سرمایشی در این میان بالاترین انرژی را استفاده می کنند ، برای همین انتخاب درست این وسایل ماندد آبگرمکن و اسپیلت بسیار اهمیت دارد ، کولر گازی اسپیلت در تابستان انرژی اضافه زیادی را استعمال می کند ، اما با رشد و افزایش تکنولوژی این محصول با انرژی متجاوز کمی تمام محیط محیط خود را خنک می کند و محصولات جدید این محصول می تواند هوا را تصفیه کند.

آبگرمکن های قدیمی نیز زیاد پر كاربرد بوده و ماخذ افزون زیادی را هدر می دادند ، اما امروزه جای آن ها را آبگرمکن های برقی و  آبگرمکن های خورشیدی متاثر است. این آب گرمکن ها علاوه بر قدرت بالای خود ، آلودگی افزون کمی را برای محیط پرداخته می اورند.

از طرفی نکته ای دیگری را که باید مورد توجه قرار داد این است که رادیاتور  در منازل می تواند در كاربرد انرژی علاوه مهم باشد، رادیاتور كاربرد بسیار بالایی دارد ، پس باید در جایی قرار گیرد که کمترین پرت انرژی را داشته باشد.

منبع:

http://radiator2000.com/


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: