مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

تاثیرالگوهای مصرف بر روی انرژی

۱۳۹۶/۰۶/۰۸ 16808 بازدید
تاثیرالگوهای مصرف بر روی انرژی
کد مطلب : 490058

حال و احوالتون چه طوره؟؟ دیشب نقشه خندوانه رو دیدید، دوباره یه سری دستور كار مهیج توی خندوانه داره راه میفته، پروگرام خنداننده شو که خیلی جالب بود لیك به نظرم، این برنامه هم دست کمی از اون نداره!!!

راستی به خاطر  مطالب بسیار خوبی که دوستان به اشتراک گذاشتند تشکر می کنم، من می خواستم امروز در مورد صرفه جویی در استعمال قدرت براتون مطلبی رو به اشتراک بزارم، امیدوارم که براتون جالب باشه!!

به طور کلی توی فصل تابستان و فصل زمستان ما بیشترین مصرف انرژی را داریم، این هم به خاطر به تعادل رساندن هوا است.وسایل گرمایشی و سرمایشی در این میان بالاترین انرژی را مصرف می کنند ، برای همین انتخاب درست این وسایل ماندد آبگرمکن و اسپیلت بسیار اهمیت دارد ، کولر گازی اسپیلت در تابستان قدرت بسیار مازاد یدكی را مصرف می کند ، اما با رشد و اضافه تکنولوژی این محصول با قدرت بسیار کمی تمام محیط اطراف خود را خنک می کند و محصولات جدید این محصول می تواند هوا را تصفیه کند.

آبگرمکن های قدیمی نیز بسیار پر كاربرد بوده و منابع بسیار زیادی را هدر می دادند ، اما امروزه جای آن ها را آبگرمکن های برقی و  آبگرمکن های خورشیدی گرفته است. این آب گرمکن ها علاوه بر قدرت بالای خود ، آلودگی بسیار کمی را برای محیط فراهم می اورند.

از طرفی نکته ای دیگری را که باید مورد التفات تحكیم داد این است که رادیاتور  در منازل می تواند در مصرف كارمایه حال بسیار مهم باشد، رادیاتور مصرف بسیار بالایی دارد ، پس باید در جایی ثبوت گیرد که کمترین پرت كارمایه حال را داشته باشد.


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: