مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

زیباترین جزایر دیدنی دنیا

۱۳۹۶/۰۶/۰۴ 16412 بازدید
زیباترین جزایر دیدنی دنیا
کد مطلب : 490055

 
 
 

مسافرت یکی از كوشش جستجو های بسیار  لذت بخشی است که می توان انجام داد، سالانه افراد زیادی به خاطر سیاحت خود برنامه ریزی می کنند و سعی دارند تا در زمان مناسب و با هزینه ای که خود برآورد کرده اند، به جاهایی که بیشتر علاقه دارند سفر کنند. سفر کردن باعث بالا رفتن روحیه افراد و بهبود دید افراد نسبت به محیط اطراف می باشد ، حتی می توان گفت  سفر کردن باعث می شود تا کسب و کار شما متحول شود. بسیاری از کارها و سعی های افراد موفق به نوعی برگرفته از آن چیزی است که در کشورهای دیگر دیده شده است.
کشورهای اضافه زیادی در دنیا وجود دارد که بهترین محیط را راجع به حساب مسافران و گردشگران بوجود آورده است. زیر ساخت هایی که با سرمایه گذاری افزون مناسب داخلی و خارجی ساخته شده است. نمونه بسیار خوبی را که می توان به آن اشاره کرد کشورهای آسیای شرقی می باشد. در ادامه قصد داریم تا بابت شما زیبایی ها و گیرایی كشش های جزیره بالی را معرفی کنیم.

"کشورهای مالزی ، اندونزی ، سنگاپور و تایلند توانسته اند در این رقابت خود را در موقعیت افزون خوبی ثبات دهند، این کشورها سالانه مقدار زیادی سرمایه خارجی را از صنعت گردشگری بدست می آورند و تاثیر بسیار خوبی را بر روی اقتصاد خود گذاشته اند.

یکی از محبوب ترین مناطق در این میان که در چند سال اخیر از طرف گردشگران و جهانگردان مورد استقبال ثبات ملول است، تور بالی اندونزی است، این جزیره رویایی دو اقیانوس را به هم وصل می کند و دارای آب و هوای اضافه مطلوبی بوده. شن های سفید و آب زلال این جزیره فرصت اضافه خوبی را فقره سبب انجام ورزش های آبی و غواصی فراهم آورده است. به خاطر همین تور جزیره بالی اندونزی یکی از محبوب ترین تورهای دنیا است.
بالی دارای جذب های دیدنی بیش منحصر به فردی است، این جاذبه ها برای بسیاری از گردشگران عجیب می باشد. معماری که چشم انسان را به وجد می آورد.

"

معبد ‏Besakih
یکی از معروفترین معابد این جزیره که در شرق بالی واقع شده است، این معبد به نوعی معبد مادر نیز شناخته می شود. این معبد در دامنه کوه استواری متاثر شده و بزرگترین معبد در سراسر جزیره است.
نکته جالب در مورد این معبد این است، که این معبد خود شامل 86 معبد کوچکتر هم هست ، معبد ‏Besakih بدون شک یکی از زیباترین معابد در سراسر دنیاست و جزو جدای ناپذیر این جزیره بی نظیر محسوب می شود.

"
جنگل میمون اوبود
یکی از دیگر از مکان های هیجان انگیز جزیره بالی می باشد ، این جزیره به دلیل طبیعت خیره کننده ای که دارد علاوه معروف و مشهور است. این منطقه دارای تنوع اضافه متنوع و زیادی از گونه های جانوری و پوشش های گیاهی است. راجع به حساب همین این منطقه یکی از بهترین مناطق درعوض جهت ملاحظه و تحقیق شده است. در این جنگل این امکان راجع به حساب شما فراهم آمده تا از نزدیک گونه های مختلف را ببینید و حتی با آن ها عکس بگیرید.

موج سواری
یکی از تفریحات اصلی این جزیره می باشد، شرایط بسیار خوبی بابت موج سواری در سواحل کوتا و بوکیت وجود داشته ، بسیاری از گردشگران فقره سبب موج سواری و شنا به این سواحل می آیند، لازم به ذکر این نکته نیز می باشد که مبیان بیش حرفه ای در این جزیره حضور دارند و موج سواری را می توانند به شما تعلیمی دهند.
 

نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: