مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

جاذبه های دیدنی ویتنام

۱۳۹۶/۰۵/۲۹ 16801 بازدید
جاذبه های دیدنی ویتنام
کد مطلب : 490032

با سلام به همه دوستان خوبم
امیدوارم که خوب و سلامت باشید، این هفته هم چشم به هم بزاریم وارد شهریور میشیم .دیگه انگار کم کم شیاطین دولت تابستان هم تموم میشه!!
چه کارآ کردید توی این تابستان ، جایی رفتید ، مسافرت، سیر و گذار؟؟؟
من که انبوه دلم می خواست یه سفر خارجی برم ولی انگار قسمت نبود، کشورهای بسیار نواخت برای سیروسفر توی این فصل وجود دارد که با نرخ ارج خیلی منت میشه بهشون سیروسفر کرد و از جاذبه های بسیار خوب انها دیدن کرد.
اخیرا هم که شایستگی بلیط های هواپیماها ارزون شده و میشه گفت برای سیروسفر میشه با هزینه معقول به انجام این کار پرداخت.
از زیباترین کشورها برای مسافرت و سفر می آمادگی به کشورهای آسیای شرقی رمز کرد این کشور ها زیبایی ها بیسیار بی نظیری را دارا می باشند و از طرفی، زیر ساخت های بسیار مناسبی را در اختیار گردشگران خود قرار می دهند ، از هیجان انگیز ترین کشورهای آسیای شرقی می ____________تدارك به تایلند ، ویتنام و بالی اندونزی تمثیل کرد. تور بالی یکی از محبوب ترین تورهای این چند سال اخیر بوده است. بغایت از افراد از سراسر دنیا این جزیره اندونزی را برای سیاحت انتخاب می کنند.
یکی دیگر از مسائل و نکاتی که می آمادگی در نظر گرفت این است که جزیره بالی دارای آب و هوای بسیار مطلوب بوده و باید گفت شن های سفید این جزیره و آب زلال ان برای استراحت و تفریح بسیار مناسب می باشد.
کشور دیگری که می ____________تدارك نام برد ویتنام است، ویتنام در جنوب استوایی و در شمال موسمی با باران های دوگانه و موسمی است و میانگین رطوبت هوا به طور میانگین در این کشور در حدود 80 درصد بوده، از طرفی قرار گرفتن در عرض های جغرافیایی مختلف و و قرار گرفتن این کشور در ارتفاعات سبب ایجاد آب و هوای متنوع شده است. پایتخت کشور ویتنام شهر هانوی است که به شهر دریاچه ها نیز مشهور است و قریب به 50 دریاچه ها کوچک و بزرگ در نقاط مختلف این شهر قرار دارد.
منبع:
http://www.karvanik.ir


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: