مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

سنگاپور

۱۳۹۶/۰۵/۲۹ 16643 بازدید
سنگاپور
کد مطلب : 490031

با سلام به همه دوستان
امیدوارم که حالتون خوب باشه و سرحال و شاد باشید ، داشتم مطالبی که محارم و بیگانگان به اشتراک گذاشتند رو می خواندم ، واقعا لذت بردم. خیلی خوبه که آدم با مناطق و جاذبه ایا دیدنی دنیا آشنا بشه. می خواستم از آشنایان خواهش کنم اگه امکانش هست در مورد جاذبه هلا دیدنی اروپای شرقی و جزایر جهان پیغام بزارند. اخیرا من خودم اسم بالی رو زیاد شنیدم ، تور بالی انگار جزو محبوبترین تورهای كرانه ها و انفس می باشد.
خیلی این جزیره زیبا و رویایی می باشد و میشه گفت از هر نظر برای استراحت و تفریح مناسب می باشد. این جزیره دارای هتل هلا بسیار لوکس و رویایی می باشد و مکان هلا تفریحی بسیار زیادی برای گذراندن وقت و ورزش در این آداك وجود دارد.
از دیگر نقاط بسیار زیبا در آسیای شرقی می توان به سنگاپور اشاره کرد، این کشور در دهه اخیر بسیار پیشرفت کرده و می توان گفت شاهد توسعه و رشد با سرعت در این کشور هستیم، سفر به این کشور می تواند بسیار هیجان انگیز باشد و خاطره ای بسیار طلایی را برای شما و خانواده به سوغات آورد.
ولی هیجان انگیز ترین و ماجراجویانه ترین سفری که به نظرم میشه توی این ناحیه داشته باشید، سفر به ویتنام است، این کشور دارای انواع متفاوتی از نمط ها و پوشش ای گیاهی است. و شرایط اقلیمی این کشور به دلیل کوهستانی بودن برای سفر بسیار عالی است.
بزرگترین شهر ویتنام هوشی مینه است این شهر از جاذبه ایا اصلی و توریستی کشور ویتنام بوده زیرا پر از آثار تاریخی ، کهن است. نکته ای که باید نرخ تاکسی در این شهر بسیار رخیص بوده و شما به راحتی برای حمل ونقل از آن استفاده کنید.
منبع:
http://www.karvanik.ir


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: