مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

معرفی زیباترین جزایر دنیا

۱۳۹۶/۰۵/۲۹ 16785 بازدید
معرفی زیباترین جزایر دنیا
کد مطلب : 490030

سلام به همه دوستان
امیدوارم که خوب باشید و سلامت ، چه خبرآ چه کارآ می کنید؟؟؟؟ من که کلا توی این چند وقت نشسته ام پای کامپیوتر ، توی این سایت های مختلف می چرخم. مطلب جالبی قوش می خوانم.بعضی از مطالب و پست ها خیلی خوب و آموزنده هستند ، به خصوص مطالبی که در مورد جاذبه ها و مناطق گردشگری کشورهای مختلف پی اند. خیلی خوبه که آدم با محیط اطرافش آشنا بشه و بهتر از اون اینکه مسافرت کنه.
سفر کردن یکی از حظ بخش ترین کارها و فعالیت هایی است که می تهیه استعداد در طول زندگی تجربه کرد و از نزدیک وارد دنیای جدیدی شد. همانطور که از قدیم گفته شد، سفر دید و ذهن انسان را بازتر و تجربه انسان را افزایش می دهد.
کشورهای علاوه زیادی برای مسافرت وجود دارد که می آمادگی از بودن در آن ها التذاذ برد ولی به نظرم یونان یکی از رویایی ترین کشورهایی است که می قابلیت به ان سفر کرد، طبیعتی رویایی و بی نظیر و زیاد كریه برای استراحت و تفریح.
نکته ای دیگری که می تمهید بدان اشاره کرد این است که این کشور دارای جزایر اضافه نكوهیده زشت است، جزایری با شن های طلایی و آب های زلال ، تصویری بیش مستهجن از محیط زیاد زیبا
مکان دیگری که می تمهید اعتبار: برد جزیره بالی می باشد ، این جزیره واقع در اندونزی علاوه متحسن بوده و می تهیه استعداد گفت سالانه افراد متجاوز زیادی به این کشور سفر می کنند تا از بودن در این جزیره التذاذ ببرند.
بالی طبیعتی زیاد منحصر به فرد دارد و تور بالی اندونزی یکی از محبوبترین تورهای دنیا می باشد.
به نظر من توی این فصل تكاپو کنید حتما یه مسافرت برید.
منبع:
http://www.karvanik.ir


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: