مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

جاذبه های آسیای شرقی

۱۳۹۶/۰۵/۲۹ 13837 بازدید
جاذبه های آسیای شرقی
کد مطلب : 490029

 

 


چه خبرا؟؟؟؟ چه کارا می کنید....
دیشب خندوانه رو دید ، چه قدر قشنگ بود، کلی از دست این نیما خندیدیم، واقعا بازیگر توانایی است این نیما
بعد از مدت ها یه برنامه توی این تلویزیون نشان دادن که با گذشت این كلاً مدت خسته نمیشه آدم ازش!!
توی این تابستان بهترین زمان برای مسافرت و كیف بردن از طبیعت است. من که فکر می کنم باید حتما توی این تموز یه جا گذشتن تا روح آدم شاد شه و ذهن آدم باز
کشورهای متجاوز زیبایی برای سفر در دنیا وجود دارد که می توانمندی از جاذبه های ان التذاذ برد و اوقات بیش خوبی را در ان ها سپری کرد. از جمله این کشورها می تهیه استعداد به کشورهای آسیای شرقی اشاره کرد . این کشورها افزون بر روی صنعت توریسم خود سرمایه گذاری کرده و از طرفی از سرمایه های خارجی خوبی نیز استفاده کرده ، امروزه این کشورها بیشترین و بهترین شرکت های هواپیمایی دنیا و. مهمان پذیر های تفریحی را دارند.
از طرفی قیمت این تورها افزون ارزان شده است و سالانه افراد بسیار زاید این کشورها را از كلاً و آلوده دنیا برای تفریح انتخاب می کنند. ولی من خودم و تور تایلند رو ترجیح می دهم.
از معروفترین سواحل تایلند ، جزیره مرجان است این جزیره دارای ساحل زیبا و فوق العاده ای در کنار اقیانوس است ، این جزیره در فاصله نسبتا کمی از پاتایا قرار گرفته است.از بهترین مکان های تفریحی و دارای سواحل شن سفید است و هر صبح لنج ها و کشتی ها به طرف آن حرکت می کنند و بعد از ظهر باز میگردند.
محیط این جزیره زیاد آرام و دلنشین است و آب های آن دارای مرجان های شگفت انگیزی است ، یکی از تفریحات گردشگران در این جزیره سوار شدن بر قایق هایی با کف شیشه ای است که خانواده ها برای دیدن مرجان ها افزون از آن استقبال می کنند.این جزیره متجاوز مناسب برای غواصی و ورزش های آبی است. و می بسیج گفت خاطره ای بسیار رویایی را برای كلاً بوجود می آورد.
منبع:
http://www.karvanik.ir

 


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: