مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

زیباترین کشورهای دنیا

۱۳۹۶/۰۵/۲۹ 13727 بازدید
زیباترین کشورهای دنیا
کد مطلب : 490026

 

 

سلام به همه دوستان
امیدوارم که خوب باشید، از مطالب بسیار احسان که در مورد مکان ها و جاذبه های طبیعی به اشتراک گذاشتید از همه دوستان تشکر می کنم.امیدوارم که از این دست مطالب بسیار به اشتراک بزارید. خیلی خوبه که توی این تابستان یه سفر برید و از طبیعت لذت ببرید. این باعث می شود تا روحیه بسیار نواخت را در ادامه سال داشته باشید و از طرفی سفر آزمون انسان را افزایش داده و ذهن انسان را باز می کند.
مکان های بسیار زیادی برای مسافرت وجود دارد ، اما می توان گفت سفر به کشورهای خارجی بسیار هیجان انگیز بوده و امتحان ای فراموش نشدنی را در ذهن انسان به جای می گذارد.
از کشورهای بسیار مستهجن برای مسافرت ، یونان است، این کشور طبیعتی بسیار فوق العاده و مستهجن دارد، جزایر این کشور بسیار رویایی بوده و دارای آب و هوای بسیار مطلوب مدیترانه ای است. شن هلا سواحل این جزایر جادویی سفید درخشان و آب بسیار زلال و روشنی دارد. به طور کلی یکی از بهترین مناطق برای شنا و غواصی بوده و می توان گفت در دنیا بی نظیر است.
اخیرا هم که قیمت تور یونان بسیار کاهش قیمت پیدا کرده است و می توان گفت شما می توانید با هزینه بسیار معقول و متناسبی به این کشور سفر کرده و از تمام امکانت رفاهی و مناسب آن برخوردار شوید.
این کشور عضو ناظر در اتحادیه اروپا و گرجستان می باشد، البته لازم به ذکر است که کلیه قوانین گرجستان مانند قوانین اتحادیه اروپا است. گرجستان یکی از کشور هایی است که دارای آب و هوای بی نظیر و جاذبه های فوق العاده است. شما می توانید با سفر به این کشور آزمایش ای باورنکردنی داشته باشید.
منبع:
http://www.karvanik.ir

 

 


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: