مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

جاذبه های دیدنی مالزی

۱۳۹۶/۰۵/۲۹ 13622 بازدید
جاذبه های دیدنی مالزی
کد مطلب : 490025

 

 

با سلام به همه دوستان خوبم

امیدوارم که خوب و سلامت باشید و از لحظه لحظه زندگی لذت ببرید. چیکار می کنید توی این تابستان، انگار حسابی مشغول هستید ها !!!

من که هنوز نتوانستم به یه برنامه منسجم توی این تابستان برسم، کلی برنامه خردی کردیم تا یه سفر بریم ، هنوز که فرصت نشده، سفر توی تابستان واقعا خوش می گذره به خصوص اگه یه جای بسیار خوش آب و هوا بری.

الان که هزینه تورهای خارجی هم کاهش پیدا کرده، میشه گفت واقعا حیفه آدم این فرصت رو از تا :حرف راس بده

تور ترکیه و تور گرجستان در صدر سفرهای خارجی است و تور بالی اندونزی یکی از مناسب ترین و هیجان انگیز ترین تورهای است که می توان با خانواده رفت و لذتی وصف ناپذیر را تجربه کرد. از طرفی سفر به اندونزی بسیار کم هزینه بوده و زیر ساخت ای بسیار مناسبی را می توان در این کشور شاهد بود.

مالزی هم از باب سیاحت به نظرم عالی می تواند باشد، از محبوبترین منطقه هلا دیدنی این کشور می توان به باتوکیو یا غار میمون ها است .این معبد مقدس هندو ها است با پله هلا بسیار و منظره زیبا با یک مجسمه بسیار بزرگ از الهه هندو  در کنار این معبد چند معبد کوچک دیگر هم قرار گرفته است این غار در سال 1881 کشف شده و امروزه به یکی از مکان ای جذاب درخصوص بازدید تبدل شده است.

اگر به دنبال هیجان هستید باید به تامان نگارا پارک جنگلی بروید، که یکی از قدیمی ترین وزغ گریزگاه بیشه هان گرمسیری در دنیا است ، این جنگل دارای درختان عظیم و بسیار کهنسال  و آبشار هان متعدد است .چندین مسیر پیاده روی به داخل جنگل وجود دارد و گردشگران می توانند بدون راهنما به داخل این وزغ گریزگاه بیشه بروند.

پارک ملی تامان نگارا حیث انواع بسیاری از نمط های جانوری و در معرض انقراض پناهگاه است و گردشگران می توانند از نزدیک شاهد پرندگان ، و گونه ها طریق هلا جانوری در این غوك باشند و از نزدیک از دیدن آن ها لذت ببرند.

منبع:

http://www.karvanik.ir

 نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: