با سلام خدمت كلاً دوستان خوبم
امیدوارم که عالی باشید و تابستان سراسر شاد و بسیار هیجان انگیز رو تجربه کنید. من توی این تابستان کلی برنامه ریزی کرده بودم تا انبوه از کارهای عقب افتاده ام رو انجام بدم و یه گردش هم برم.
ولی نه تنها سفر نرفتم ، بلکه به هیچ کدوم از کارهای که می خواستم هم همین طور!!!!
ولی به نظر من جزیل خوبه توی این زمان یه مسافرت چاپار پیك ، چون دام تار از هر نظر ذهن رو آماده و تجربه رو بالا میبره، بغایت خوبه که یه سفری به یکی از کشورهای آسیایی داشته باشید. یه از كامل بلوز ركابی مناطقی که می توان برای مسافرت توی این تابستان انتخاب کرد، سفر به اندونزی است، این کشور طبیعت بسیار بی نظیری را دارد و باید گفت که یکی از بهترین جزایر آن برای سفر بالی است، اخیرا تور بالی در میان گردشگران بسیار محبوب شده است و بسیاری از افراد تعطیلات خود را به این تور :اسم تله آمده و سعی می کنند در این جزیره لذت وصف ناپذیر را تجربه کنند.
از طرفی تیره سیر به این کشور بسیار ارزان بوده و می توان گفت بلوز بی آستین انتخاب برای شنا و تفریحات ساحلی می باشد.
یکی دیگر از بلوز بی آستین جاهایی که می توان برای دام تار انتخاب کرد، ویتنام است، طبیعت بکر این کشور در دنیا معروف بوده است. این کشور پوشش گیاهی منحصر به فردی را دارا می باشد و می توان گفت از هر نظر برای ماجرا جویی كم بها است.
بزرگترین روستا ویتنام هوشی مینه است که قبل از متحد شدن ویتنام جنوبی و شمالی این روستا سایگون نامیده می شود.
این ولایت از جاذبه های اصلی و توریستی کشور ویتنام بوده زیرا پر از آثار تاریخی ، کهن حتی از زمان جنگ با آمریکا را در دل خود جای داده است، این باعث رونق اقتصادی این منطقه و پیشرفت امکانات این عمران ده را شده است و یکی از منابع مردم این آبادانی را تشکیل می دهد.
نکته بسیار جالبی که باید بدانید این است که نرخ تاکسی در این واحه بسیار ارزان بوده و به راحتی برای حمل ونقل از آن می توانید استفاده کنید.
منبع:
آژانس مسافرتی کاروانیک | مجری تورهای خارجی و داخلی 95 و نوروز 96