مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

یونان زیباترین کشور اروپای شرقی

۱۳۹۶/۰۵/۲۹ 13285 بازدید
یونان زیباترین کشور اروپای شرقی
کد مطلب : 490023

 

با سلام و روز به وه خوشی به همه دوستان
امیدوارم که خوب و سلامت باشید و از این هوای گرمسیری تابستان تا حد اضافه زیادی لذت ببرید. چی کارآ می کنید ؟؟؟ تابستان داره تموم میشه برای ادامه تابستان بر مجله كودكی کردید که میخواهید چه کارایی رو اجرا بدهید .
من که خودم متوجه نشدم این تابستان امسال چه جوری گذشت. امشب فینال خندوانه شو رو حتما از دست ندهید، امشب زیاد جالبه که این فینال رو اجرا می کنند، انتظار نفس گیر و اضافه خنده داری رو شاهد خواهیم بود. من که خودم دیدن این مسابقه رو از دست نمی دهم.
خیلی خوبه که این طرح ها رو برای سرگرمی و بالا بردن توان فرهنگی جامعه برگزار می کنند. راستی قصد ندارید مسافرت برید. من که دلم برای یه مسافرت لک زده ، خیلی خوبه که توی این فرصت بتوانید حتما برای یک سفر اضافه عالی برنامه ریزی داشته باشید و روحیه تون رو عوض کنید.
جدیدا هم تورهای مسافرتی اضافه ارزان شده و میشه گفت، تور ترکیه و تور یونان در صدر این لیست قرار گرفته اند.الان به راحتی می توانید به یک سفر خارجی برید و از ملاحت و دافعه های دیدنی آن لذت ببرید.
کشور اندونزی هم برای تفریح و استراحت متجاوز مناسب می باشد، تور بالی اندونزی یکی از بهترین تورهایی است که می توان رفت و ازش لذت برد. سفر به ویتنام هم می توانه هیجان انگیز باشه.
از مکان ها و جاذبه های ویتنام که هر ساله نظر گردشگران زیادی را به خود جلب می کند شهر ممنوعه است از ویژگی های این شهر موسیقی و رقص های سنتی متعلق به هر سلسله که تنها متعلق به پادشاهان برگزار می شد است که در آن اجرا می شود.
برپایی فیستیوال های سنتی از دیگر ملاحت و دافعه های این کشور است ، مراسمی سرشار از نشاط و شادی و رنگ ها که به دلیل تنوع نژاد گوناکون این کشور می توان شاهد بود، می توان گفت این یک تجربه عالی برای بازدیدکنندگان است تا به دنیای منحصر به فرد رسوم و فرهنگ این کشور وارد شده و از نزدیک آن را لمس کنند.
منبع:
http://www.karvanik.ir

 

 


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: