مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

جاذبه های دیدنی اندونزی

۱۳۹۶/۰۵/۲۹ 13859 بازدید
جاذبه های دیدنی اندونزی
کد مطلب : 490022

 

با سلام

امیدوارم که حالتون خوب سنقر و از لحظات بسیار خوبی برخوردار باشید. ایتن عاقبت هفته برنامه تون چیه!! خیلی خوبه که چاپار پیك توی دامن طبیعت و از دیدن مناظر زیبا و رویایی لذت ببرید.

از طرفی این باعث بهبود روحیه  و  باز شدن فکرتون خواهد شد و می تواند برای من وایشان بسیار مفید باشد. اصلا به نظر من بهتره که توی این تابستان اگه شرایط خوبی رو برای سفر خارجی دارید حتما اقدام کنید و به سفری لذت بخش نامه رسان . تا بتوانید برای خودتون خاطره ای لذت به را به ارمغان بیاورید.

از بهترین کشورها برای سفر می توان به کشور های آسیایی مانند اندونزی و مالزی اشاره کرد. ولی یکی از دوستانم می گفت تور ترکیه و تور یونان به مقدار بسیار زیادی پایین امده و می شه با قیمت بسیار مناسبی به این دو کشور بسیار خوش آب وو هوا و زیبا سفر کرد و از دیدنی ه و جاذبه های آن ها دیدن و در سواحل خاموش آن استراحت کرد.

جزایر این دو کشور بسیار رویایی بوده و دارای شن های سپیدرنگ درخشان است و آب های صمیم آن می تواند فرصت بسیار خوبی را برای شنا و تعمق فراهم آورد.

هتل های کشور ترکیه جزء پیشگامان ارائه دهنده خدمات سلف به مشتریان خویشتن هستند به نوعی که ما به فراغت آشتی می توانید از انواع نوشیدنی ها و خوراکی های باب طبع خود  در طول تمام ساعات شبانه روز استفاده کنید .

یکی از سواحل معروف ترکیه که همه ساله مسافران بسیاری را به خویش جذب می کنندو ساحل آن طرفداران بسیار زیادی دارد آنتالیاست.

این ساحل دارای بهترین امکانات رفاهی و تفریحی برای توریست ها و مسافران خود می باشد.هتل های معروفی در این ساحل قراردارد که من واو می توانید با توجه به نیاز خود از آنها بهره مند شوید و از بودن در آنجا لذت ببرید.

منبع:

http://www.karvanik.ir

 

 


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: