مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

استفاده از وسایل مناسب برای گرمایش و سرمایش

۱۳۹۶/۰۵/۲۴ 1345 بازدید
استفاده از وسایل مناسب برای گرمایش و سرمایش
کد مطلب : 490014

 

 

 

 

 

 

 

سلام به همه

دوستان خوبم ، حالتون چه طوره !!؟؟؟ امیدوارم که خوب باشید و از لحظات بسیار خوبی  برخوردار باشی و توی این تموز بتوانید تمام کارهایی که می خواستید ادا بدید رو ادا بدید.این صیف و زمستان زمان بسیار خوبی برای به كاربستن بسیاری از پویه ها و کارهایی است که می توان توی مدت کوتاه ایفا به جریان انداختن داد ، چند وقت دیگه که این تموز دوباره تموم میشه ، باید بریم سرکار و دانشگاه دیگه نمیشه کاری رو اعمال داد.

داشتم فکر می کردم چه قدر خوبه که این قدر تکنولوژی پیشرفت کرده!!! قدیم چه جوری توی این هوا دوام میاوردند. هلا راحت زیر اسپیلت میشنیم خنک می شیم. این کولر گازی ها واقعا مصرف بی شمار کمی دارند  و برای خانه بسار كم ارزش هستند و میشه گفت از طرفی هوا را تصفیه و رطوبت هوا را می گیرد.

مصرف انرژی در این کولر ها بسیار کم بوده و بهینه سازی مصرف انرژی در ان ها رعایت شده است. باید گفت یکی آخرت از مزایای این کولرها این است که در سریع ترین زمان دمای محیط را به صورت یکدست به تعادل می رساند.

خوب توی این فصل برای مسافرت برنامه ریزی کردید، من که فکر می کنم بهتر توی این زمان و فرصت بسیار خوب و عالی یک سفر حتما برید. این باعث میشود تا روحیه تون به کلی عوض بشه و تغییرات بسیار زیادی رو توی روحیه خودتون شاهد باشید.جاهای بسیار زیادی در ایران وجود دارد که برای مسافرت از هر نظر عالی و كم قیمت می باشد.

نکته و دنیا اولی که باید توجه کرد بهتر است تا در این فصل به سمت غرب کشور سفر کنید، که دارای آب و هوای بسیار برابر ترازمند تر و خوبی است. این باعث میشه تا از سفرتون بیشتر لذت ببرید و  راحت تر سفر کنید، زیرا استان های جنوبی در این فصل بسیار گرم بوده و میشه گفت سفر در این فصل به آنجا یک مكانت اذیت کننده است.

منبع:

http://radiator2000.com/

 

 


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: