مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

مزیت محصولات سرمایشی استاندارد

۱۳۹۶/۰۵/۲۱ 1650 بازدید
مزیت محصولات سرمایشی استاندارد
کد مطلب : 490009

 

 

 

سلام به همه دوستان

چه خبرآآآ؟؟؟چیکارا می کنید.

امیدوارم که بكر باشید، چه کارآ می کنید توی این تابستان گرم ، واقعا دیگه کولر جواب نمیده!! باید از  اااین اسپیلت کم مصرف ها بخریم تا یه خورده ملاحظه اعتنا توی خونه خنک تر بشه!!!!!

راستی چی کارآ می کنید توی این تابستان ، من نفهمیدم چی کار کردم. کلی برنامه ریزی کرده بودم  تا بتوانم به کارهایی که از نزد گذشته مونده رو تموم کنم ولی انگار نشد.

مسافرت هم که می خواستیم بریم هنوز جور نشده، میگن بلیط تورهای ترکیه و گرجستان به تشدد ارزون شده، حیفه آدم این موقعیت اضافه بكر و عالی رو از دست بده.من که فکر می کنم میشه با کمی پس انداز یه سفر به ترکیه  رفت و از امکانات رفاهی و جذبه های زیاد زیاد این کشور بهرمند شد.

ولی من به شخصه طبیعت و جاذبه های ویتنام رو تفوق می دهم. از مکان ها و جلب هان ویتنام که هر ساله نظر گردشگران زاید را به خود جلب می کند عمارت ممنوع است از سجیه های این ولایت موسیقی و رقص هان سنتی متعلق به هر سلسله که تنها متعلق به پادشاهان برگزار می شد است که در آن اجرا  می شود، می توان گفت این یک تجربه عالی برای بازدیدکنندگان است تا به دنیای منحصر به فرد رسوم و فرهنگ این کشور وارد شده و از نزدیک آن را لمس کنند.

یکی از راه ای جذب گردشگران خارجی در ویتنام تعریف کردن افسانه ها و داستان های  همراه با موسیقی و نمایش در محل های از جمله قهوه خانه ها و چای خانه ها است.

منبع:

http://radiator2000.com

 

 

 

 


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: