مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

مناطق گردشگری دنیا

۱۳۹۶/۰۵/۱۹ 62 بازدید
مناطق گردشگری دنیا
کد مطلب : 490004

 

 

 

 

 

با سلام

امیدوارم که حالتون خوب باشه و از لحظات زیاد خوبی برخوردار باشید. ایتن آخر هفته برنامه تون چیه!! خیلی خوبه که برید توی دامن طبیعت و از دیدن مناظر زیبا و رویایی لذت ببرید.

از طرفی این باعث بهبود روحیه  و  باز شدن فکرتون خواهد شد و می تواند برای شما بسیار مفید باشد. اصلا به نظر من بهتره که توی این تابستان اگه شرایط خوبی رو برای سفر خارجی دارید حتما اقدام کنید و به سفری لذت بخش برید . تا بتوانید برای خودتون خاطره ای لذت به را به ارمغان بیاورید.

از بهترین کشورها برای سفر می توان به کشور های آسیایی مانند اندونزی و مالزی اشاره کرد. ولیكن یکی از دوستانم می گفت تور ترکیه و تور یونان به مقدار اضافه زیادی پایین امده و می شه با شایستگی متجاوز مناسبی به این دو کشور بیش خوش آب وو ملاحظه اعتنا و زیبا سفر کرد و از دیدنی ه و جاذبه ای آن ها دیدن و در كرانه ها آرام آن استراحت کرد.

جزایر این دو کشور علاوه رویایی بوده و دارای شن ایا سفید درخشان است و آب ایا زلال آن می تواند فرصت علاوه خوبی را برای سباحت و غواصی فراهم آورد.

هتل هلا کشور ترکیه جزء پیشگامان ارائه دهنده فعالیت ها سلف به مشتریان ذات هستند به نوعی که شما به صلح می توانید از انواع نوشیدنی ها و خوراکی ای باب طبع خود  در طول كامل ساعات شبانه روز استفاده کنید .

یکی از كناره ها نامور ترکیه که همه ساله مسافران بسیاری را به وجود و غیر جذب می کنندو ساحل آن طرفداران علاوه زیادی دارد آنتالیاست.

این ساحل دارای بهترین امکانات رفاهی و تفریحی برای توریست ها و مسافران نفس می باشد.هتل ای معروفی در این ساحل قراردارد که شما می توانید با توجه به نیاز خویش از آنها بهره مند شوید و از بودن در آن زمان لذت ببرید.

منبع:

http://www.karvanik.ir

 

 

 

 

 


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(1)

کامران ۱۳۹۶/۰۵/۲۵

ممنون از شما به خاطر این مطلب جالبی که به اشتراک گذاشتید
اگه امکانش هست در مورد ویتنام هم مطلب بزارید.

دیدگاه خود را ثبت کنید: