مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

زیباترین دیدنی ها و جاذبه های دنیا

۱۳۹۶/۰۵/۱۸ 1704 بازدید
زیباترین دیدنی ها و جاذبه های دنیا
کد مطلب : 490000

 

 
با سلام به همه دوستان
چه خبرآآ!!! توی این تابستان سراسر شور چه کار دارید می کنید، من که توی برنامه ریزی اولیه خودم هم موندم.الان بهترین کارهایی رو که میشه انجام داد اینه که بزارم خود زمان برام اتفاقات رو رقیمه بزنه!!!!
این بیش خوبه که خارج از طنز برای خدتون یه برنامه ریزی داشته باشید و بتوانید آن را به شکل بسیار خوبی اجرا کنید و توی یک زمان بندی دقیق به اهداف خودتون برسید.
 از طرفی برنامه ای که عقلانی باشه و براساس نیازه ها و اولویت هایی باید شمه که بتوانید آن ها را انجام دهید. نکته ای که باید بدان توجه کرد این است که سعی کنید اتفاقاتی که برای اول پشت گوش انداختید رو توی اولویت قرار دهید و باهاشون زودتر از همه روبه رو شید، چون به صورت خوردکار این مسائل به تعوق می افتند ولی رو به رو شدن با آن هامی تواند چارچوب ای ذهنی ما را تغییر دهد و باعث شود تا توان شما برای رو به رو شدن با مسائل و مشکلات افزایش یابد.
سعی کنید وقت خوبی را هم برای مسافرت اختصاص دهید، سفر باعث بالا تشریف فرما شدن روحیه من وآنها و آنها می شود و می توان بیان روحیه ضمیر اول شخص جمع را به مقدار بسیار زیادی بالا می برد. از طرفی باعث مستقل شدن ظرفیت های ذهنی من واو و بالا تشریف بردن سطح هوشیاری می شود. سفر باعث ابصار گسترده تر من وشما می شود  و می توان گفتدیدگاه من وایشان را نسبت به زندگی و محیط اطراف تغییر می دهد.
یکی از کشورهای بسیار زیبا که می توان برای سفر انتخاب کرد، مالزی می باشد، ولی به نظر من یونان هم بی اندازه زیبا است و برای بسیاری از خانواده ها محیط بسیار مناسبی است.
جزایر یونان بسیار دیدنی است و می توان شعر تجلی از بهشت هستند، شن های سفید درخشان که قدم زدن را برای ما لذت بخش می کند، استراحت در این سواحل و نظاره کردن محیط برای من وتو می تواند حظ بخش باشد.
منبع:
http://www.karvanik.ir
 
نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(1)

ثریا ۱۳۹۶/۰۵/۲۵

به نظرم همه جاهای دنیا می توانه قشنگ باشه، مهم اینه که با کدوم دید ببینید

دیدگاه خود را ثبت کنید: