مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

بهترین کشورها در جذب توریست

۱۳۹۶/۰۵/۱۸ 1626 بازدید
بهترین کشورها در جذب توریست
کد مطلب : 489999

 

 
با سفارش به همه دوستان

امیدوارم که مثل همیشه خوب باشید و سرحال ، سرحال مشغول  انجام بهترین کارهاتون باشید. از طرفی توی این چند روز اخیر نتایج کنکور خیلی از دوستان امد، خیلی به خواسته های دلشون رسیدن و از الان مسیر آینده خودشون رو تا حدودی هموار کردند ، خیلی ها هم که یه مقدار نتایج ضعیف تری داشته اند باید منتظر نتایج کلی باشند تا ببیند چه کاری می توانند انجام بدهند.

ولی بهتر که تا اون زمان یه استراحتی هم به خودتون بدید و به قول قدیمی ها  با خیال راحت یه سفر مشتی به جای خوش آب و هوا داشته باشید. این خیلی خوبه که بعد از یک سال حالا که خیالتون راحت شدهف یه استراحتی هم به مغز و روحتون بدید و حیث آینده ای که بعد ازز کنکور قرار رقم بزنید فکر کنید ، چون بعد از یک مدتی سرد می شید و دوباره به همون آیین روزمرگی كهن بر می گردید و این واقعا میتوانه خطرناک باشه ، به جایی می رسید که کارشناسی رو تموم کردید و دیگه هیچ= برنامه ای ندارید ، گنگ باید منتظر یک اتفاق باشید.

من خودم اگه شرایطم محیاتر بود حتما یک سفر خارجی می رفتم، الان هم که تبرزین ترکیه و تور مالزی اضافه ارزان شده و میشه با تنخواه اضافه وقر و سبكی سفری بیادماندنی را تجربه کرد. تور یونان هم به نظرم یکی از بهترین مسافرت هایی است که میشه داشت ولی به نظرم یه مقدار گرون میشه، از باب ما البته الان!!!!!

ولی جزایر متجاوز زیبایی رو این کشور دارد، دارای بهترین آب و هوای مدیترانه ای و درخت های زیتون و انگور که شکل جزایر را تغییر می دهد. این جزایر علاوه رویایی است شن های سفید و درخشان در کنار آب زلال بهترین محیط را راجع به حساب استراحت و انجام ورزش های آبی در اختیار شما قرار می دهد.

منبع:

http://www.karvanik.ir

 


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(1)

نوید ۱۳۹۶/۰۵/۲۵

مطلب بسیار خوبی رو به اشتراک گذاشتید ، از شما تشکر می کنم به خاطر این مطلب جلب

دیدگاه خود را ثبت کنید: