مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

نقاط تفریحی دنیا

۱۳۹۶/۰۵/۱۸ 1614 بازدید
نقاط تفریحی دنیا
کد مطلب : 489998

 

 
جواب کنکور هم که امد و الان کل دنیا می نطع ببینند که شما چی کار کردید.می دونم دوران واقعا سختیه!! اگه خواندی باشی یه جور اگه نخوانده باشی جور دیگه اذیت میشد. تازه اگر هم استجابت شید تا نتایج نهای که شهریور ماه اعلام میشه هزار و یک بار ادم میترکه!!
ولی به هر حال به نظرم این واقعا یه بخشی از زندگی است ، اما یه حصه خیلی مهم به خصوص در کشورمون، اما نکته ای رو کعه نباید فراموش کرد این است که رشته که دوست دارید رو حتما بخوانید این خیلی مهمه که با چیزی که علاقه دارید ارتباط برقرار کنید و گرنه بعد از یه مدتی واقعا خسته میشید و عطاش رو به لقاش می بخشید و می رید سراغ یه کار دیگه.
از طرفی دانشگاه در مرحله بعدی قرار دارد و باید گفت بابت خیلی ها این گزینه از اولویت برخوردار است و فقره سبب کاری که می خواهند در آینده انجام بدهند.
لیك به نظرم بعد این همه ماجرا الان جا داره که به یک مسافرت ببرید، واقعا بعد از یک سال تلاش و کوشش میچسبه که راجع به حساب بالا بردن روحیه یه جای بسیار استر آب و هوا برید.
من که خودم هیچ جا نرفتم اون زمانی که کنکور دادم، حتی زمان ارشد هم، الان هم که یکسال از دانشگاه گذشته ، انقدر کار داریم که وقت نمی کنیم یه تفریحی رو به كاربستن بدیم، ولیك من خودم کشور تور مالزی ، اندونزی و یونان رو درعوض جهت مسافرت خارجی ترجیح می دهم ، این کشورها بسیار زیبا و جاذبه های دیدنی بسیار زیبایی دارند.
جزایر یونان دارای آب و هوای بسیار نو مدیترانه ای است و میشه گفت این جزایر تصویری بی نظیر را بابت شما به ارمغان می آورد.
منبع:
www.karvanik.ir

 


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(1)

فاطمه ۱۳۹۶/۰۵/۲۵

از شما به خاطر این مطلب بسیار عالی تشکر می کنم.

دیدگاه خود را ثبت کنید: