مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

تور یونان بهترین تور تابستان

۱۳۹۶/۰۵/۱۸ 1885 بازدید
تور یونان بهترین تور تابستان
کد مطلب : 489997

 

 
سلام به همه دوستان خوبم امیدوارم که خوب و سرحال باشید
چه خبرآ؟؟؟؟ این هفته مسابقه خندانده شو برنامه خندوانه رو از دست ندهید، واقعا جالب باید باشه، یه رقابت علاوه مهیج و سرشار از خنده!!!
تا اینجا که این برنامه بسیاری از تابوها رو به خاطر ما مردم تحول داده و باعث شده تا روحیه انتقادمون از همدیگر بالا بره و بتوانیم در کنار خانواده بشینیم و از این برنامه لذت ببریم.
از طرفی این برنامه به خوبی می تواند بسیاری از رفتارهای غلط ما رو به ما گوش زد کند و باعث شود تا رفتار خود را تبدیل دهیم و بتوانیم تامل مثبتی را با یکدیگر داشته باشیم. راستس برنامه سفرتون به چه صورتی است.من که هنوز نتوانسته ام برنامه ای رو فقره سبب سفر و مسافرت خودم بچینم و لی خیلی دوست دارم توی این فصل حداقل به یکی از مناطق زیبای کشور سفر کنم.
البته اگه به خودم شمیم دوست دارم به ترکیه یا یونان سفر کنم، البته میشه گفت که تور یونان یه خورده راجع به حساب ما گرون میشه ولی شنیدم تور ترکیه ارزون شده و میشه با هزینه علاوه معقولی از بسیاری از تفریحات را در این کشور انجام داد و از دیدنی هلا آن لذت برد.
الان قیمت تورهای ترکیه در حدود 2 تا 3 میلیون می نفحه ، یعنی یک هفته استراحت در بهترین هتل هان دنیا با آخرین امکانات رفاهی!!! به نظرم خیلی ارزونه و میشه گفت نمیشه از ش گذشت.
جزایر ترکیه و یونان افزون قبیح می آرزو بادا و دارای آب و هوای زیاد مطلوب و مدیترانه ای که نفس سلیس آدم رو به وجد می رزم و باعث می شود تا دوباره روحی تازه بگیریم.
پیشنهاد من اینه که وقت رو تلف نکنید و هر چه سریع تر بابت یک سفر برنامه ریزی کند.
 


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(1)

شاهرخ ۱۳۹۶/۰۵/۲۵

به نظر من این رو میشه گفت که از هر نظر تور یونان مناسب نیست

دیدگاه خود را ثبت کنید: