مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

رویایی ترین مناطق دنیا

۱۳۹۶/۰۵/۱۸ 49 بازدید
رویایی ترین مناطق دنیا
کد مطلب : 489996

 

سلام به همه دوستان خوبم
امیدوارم که خوب وعالی باشید و توی این فصل تابستانی بتوانید بهترین کارهایی رو می خواهید انجام بدید.
داشتم در مورد کشورهای جوراجور و سفر به آن ها مطلب می خواندم، انبوه برام جالب بود، چه قدر کشورهای دنیا زیبا هستند و از چه جاذبه ای دیدنی فوق العاده ای برخوردار !!!!
واقعا حیفه دد دیو آلت مرد و از نزدیک حداقل چند تا شون رو ببینه، به نظر من سفر میتوانه تجربه ای متجاوز برجسته باشه که دد دیو رو بزرگ و پخته میکند، از هر نظر سفر روحیه انسان را بهبود می بخشه و میتوانه دید انسان را نسبت به زندگی عوض و اضافه بازتر کنه.
من خودم به شخصه کشورهای آسیای شرقی رو برای مسافرت تفوق می دهم مثل مالزی ، سنگاپور و کره این کشور ای در چند دهه اخیر بسیار پیشرفت کرده و توانسته اند به جایگاه متجاوز اعلا در دنیا دست پیدا کنند و جاذبه ها و زیر ساخت های افزون دهش را برای خودشان به وجود باورند و فرهنگ مهربانی با مسافران ا به بهترین شکل اجرا کنند، این طورر شد که کشور مالزی امروز یکی از بهترین کشورها در گرفتن توریست می باشد و به جایگاه علاوه احسان در دنیا بدل گردیده است.
اخیرا هم که یکی از دوستام می گفت تور یونان و تور ترکیه به سدت پایین امده، این یکی از بهترین فرصت هایی است که می توانه اتفاق بیافته ، به راحتی و با هزینه متجاوز معقولی میشه به این کشورهای خوش آب و هوا سفر کرد و از بهترین امکانات رفاهی آن لذت برد.
آب و هوای یونان و ترکیه بسیار مطلوب بوده و جزایر بیش زیبایی را دارا می باشند که میشه از بودن در این جزایر لذت برد، یکی از مهمترین شاخص ای این جزایر شن هلا سفید درخشان به همراه آب زلا آن می باشد.
منبع:
http://www.karvanik.ir

 


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(1)

نادر ۱۳۹۶/۰۵/۲۵

به نظرم سفر رفتن، سفر کردن دو تا چیز می خواد
اولی اش پوله
دومی اش هم پوللللله
ژول داشته باشی می توانه کل دنیا رو بری بگردی!!

دیدگاه خود را ثبت کنید: