مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

مکان های توریستی دنیا

۱۳۹۶/۰۵/۱۸ 1566 بازدید
مکان های توریستی دنیا
کد مطلب : 489995

 

سلام به همه دوستان خوبم
امیدوارم که سالم و سرحال باشید و هر روزتون از دیروزتون بهتر و با موفقیت اغلب باشه.
توی این تابستون چه کارآ می کنید، حسابی مشغولید یا نه، کاری به كاربستن دادید یا مثل من منتظر یه حرارت بیش خوب هستید!!!
یکی از نکاتی که باید بهش توجه کرد اینه که این تابستان علاوه بر این که فرصت افزون خوبی رو از باب گردش و صبر در اختیار ما قرار میده ، هنگام باد بسیار خوبی رو هم بابت جبران تكثر از نقطه ضعف ها در اختیار ما قرار می دهد و می توانیم خود را به سمت مثبت تغییر دهیم.
یکی از بهترین اتفاقاتی که می تواند در دما تعطیلات به كاربستن دهیم ، تور :اسم تله کردن است، سیاحت باعث تغییر خول و خوی ما می شود و خستگی و خمودگی را از بین می برد ، برای همین از گذشته به دام تار رفتن و سفر کردن بسیار تاکید میشده است.
از طرفی گشت کردن هم آداب خود را دارد و انتخاب محل درست درخصوص سفر بسیار مهم و جالب می باشد، زیرا انتخاب غلط می تواند باعث شود تا از سفر خود لذت نبریم و بر روی ما تاثیری نداشته باشد. اما به نظر من دو تا از بهترین کشورهایی که می توان به آن ها جال کرد اندونزی و مالزی هستند این دو کشور از هر نظر از باب خلوت و ادا تفریح افزون مناسب می باشند و می توان گفت بسیار متفاوت
سنگاپور دارای فضای افزون زیبا و رویایی است نماد کشوری که توانسته در چند سال اخیر با تلاش خود تغییرات علاوه شگرفی را بوجود آورد و توسعه آن از هر نظر از باب كثرت از کشورها بی نظیر و فوق العاده می باشد.
مالزی نیز دارای معابد و مکان های زیبایی از باب تفریح و سیاحت می باشد و می توان گفت بابت دام تار خانوادگی از هر جهت مناسب و هزینه آن به صرفه می باشد.
منبع:
http://www.karvanik.ir

 


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(1)

سحرشاد ۱۳۹۶/۰۵/۲۵

از مطلب بسیار خوبی که به اشتراک گذاشتید از شما ممنونم.
برام جالب بود نوع بیانتون!!!!!

دیدگاه خود را ثبت کنید: