مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

زیبایی های کشورهای آسیای شرقی و یونان

۱۳۹۶/۰۵/۱۶ 1970 بازدید
زیبایی های کشورهای آسیای شرقی و یونان
کد مطلب : 489993

 

 

 

زیبایی های جزایر یونان

با وحی درود به همه دوستان خوبم
امیدوارم که خوب باشید و از اوقات بیش خوبی برخوردار باشید. تابستان خیلی هوا گرمه و تنها تفریح میچسبه!!!!
من که توی این تابستان کار خواستی اجرا ندادم، ولی اگه بشه دوست دارم تا یه سفر بریم، تیره سیر برای روح و جسم متجاوز خوبه و میتوانه بیش کمک کنه تا انسان به مباهات و بلوغ برسه.
کشورهای اضافه زیادی هستند که میشه بهشون تیره سیر کرد ولی به نظر من یونان یکی از بهترین این کشورها است. این کشور دارای بهترین جزایر و امکانات رفاهی زیاد بالایی است که هر کسی می تواند بخواهد ، شما با تور :اسم تله به این کشور می توانیداز خاطره ای رویایی برخوردار شوید و لذتی مادام دانه نیافتنی را تجربه کنید.
از طرفی کشور یونان کشور نسبتا ارزانی است و بیان می شود که تور یونان این چند وقت اخیر هم متجاوز افت داشته و میشه با هزینه ای افزون کمتر از همیشه به این کشور جال کرد و از دیدنی های آن لذت برد. از جزایر معروف این کشور می ____________تدارك به جزیره کرت اشاره کرد.
از جمله جاذبه های این کشور می آمادگی به سواحل زیبای آن اشاره کرد که آب آن متجاوز تمیز بوده و برای ورزش های آبی فوق العاده مناسب است.
کرت مرکز کهن ترین بیابانگردی و شهرنشینی در اروپا بوده است . این جزیره را گهواره بیابانگردی و شهرنشینی اروپا می نامند.این جزیره از شما به کرت ، جنوب آتن و از جنوب خاوری با سواحل ترکیه قرار دارد.در کتابخانه قدیمی این جزیره عدد نوشته هایی به زبان های فارسی و عربی و از قرآن موجود است که در نوع خود بی نظیر بوده و از دیدن ان حیرت خواهید کرد.
ترکیه هم توی این چند وقت اخیر بیش قیمت هاش بسیار ارزان شده و میشه گفت برای مسافرت متجاوز عالی است. اما ترجیح خود من جال به اندونزی و دیدن محیطی نو و جدید است ، میگن طبیعت این کشور با بسیاری از جاهای دنیا غیر و دیدنی تر است.
منبع:
http://www.karvanik.ir


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(1)

سهیل ۱۳۹۶/۰۵/۲۵

از شما به خاطر این مطلب بسیار زییایی که به اشتراک گذاشتید تشکر می کنم.
خیلی خوب بود

دیدگاه خود را ثبت کنید: