مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

صنعت گردشگری باعث توسعه کشورها

۱۳۹۶/۰۵/۱۶ 1301 بازدید
صنعت گردشگری باعث توسعه کشورها
کد مطلب : 489992

 

 

سلام به همه دوستان
حالتون چه طوره؟؟ چه خبراآآآ؟؟ چه کارا می کنید و از تابستان دارید نهایت بهره رو میبرید یا نه!!!
من که نشستم اول تابستان کلی برنامه ریزی کرد ، کلی حساب و کتاب کردم دیدم ما این کاره نیستیم همون بشینیم جلوی مونتاژ از برنامه های خوبی که پخش میکنه نهایت استفاده رو ببریم از همه بهتره!!
واقعا الان یه سفر میچسبه ، الانم که قیمت تور یونان و تورهای ترکیه به سختی قاعده اصل امده و توی این فصل میشه یه سفر علاوه خوب و عالی داشت و از آن لذت سوز و حر پرنیان حجر و احساس بسیار خوبی رو تجربه کرد.
سواحل یونان از هر نظر بسیار زیبا و رویایی می باشد، آب های زلال، درخت های انگور و زیتون به خیابان های این کشور رنگ و بویی خوب داده است و می توان گفت روحیه شما را به کلی تغییر میدهد و باعث می شود تا رنگ و بویی تازه را در زندگی تجربه کنید.پروتاراس یکی از سواحل بی نظیر یونان استاگر طرفدار آرامش و سکوت هستید به پروتاراس بروید، این سواحل رویای این امکان را به شما می دهد که علاوه بر شنا و حمام آفتاب قبض از نوشیدنی ها و طبیعت بی نظیر آن لذت ببرید
علاوه بر جزایر فوق العاده زیبای این کشور ،شهر آتن یکی از بهترین و ابتكاری ترین شهرهای تاریخی است که می توان گفت هنوز پابرجا است، شما در این شهر می توانید شاهد باستان و حال در کنار هم باشید، جاذبه های زیبای آن برای هر کسی می تواند عجیب باشد، معابد و ساختمان هایی که از قرن ها پیش باقی مانده است.
در هنگام سفر به آتن به تپه لیکوویتوس بروید، این تپه در آتن با ارتفاع 277 متر خلق متجاوز زیبایی را از مناظر حواشی در اختیار شما جایگیری می دهد و باید به این نکته همچنین تمثیل کرد که کلیسای معروف وزیبای عادات جورج در بالای این تپه جایگیری دارد. برای همین به شما


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(1)

زهرا ۱۳۹۶/۰۵/۲۵

الان رفتم عکس های جزایر معروف یونان رو نگاه کردم
دوست دارم برم یونان

دیدگاه خود را ثبت کنید: