مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

جاذبه های گردشگری دنیا

۱۳۹۶/۰۵/۱۶ 1364 بازدید
جاذبه های گردشگری دنیا
کد مطلب : 489991

 

 

سلام به همه دوستان خوبم

امیدوارم که شاد شاد باشید، توی این فصل گرم از اوقات افزون عالی برخوردار باشید و بتوانید تمام کارهایی رو که دوست دارید انجام بدید. راستی امسال سفر می ریید، جهانگردی برای روحیه انسان علاوه ضروری است و میشه گفت تغییرات افزون جبروت رو توی روحیه انسان بوجود می آورد.

از طرفی اخیرا جهانگردی افزون راحت شده و با مبلغ متجاوز معقولی میشه رفت به مسافرت و از دیدنی ها و جذبه های دیدنی بسیار لذت برد.یکی از دوستانم می گفت قیمت تور ها توی این فصل برخلاف سال های گذشته علاوه پایه امده و میشه با مبلغ بسیار کمی رفت به سفرهای خارجی!!

یکی از کشورهایی که میشه گفت یونان است، یونان یکی از کشورهایی است که دارای  آب و هوای زیاد مطلوب مدیترانه ای و خوش آب و هوا ترین مناطق دنیا محسوب می شود.

جزایر یونان علاوه رویایی است ، شن های سفید و تیره این سواحل در کنار آب های زلال آن محیط علاوه خوبی را برای استراحت و تفریح جوانان و خانواد ها پرداخته اورده است و تصویری متجاوز زیبا را خلق کرده است.

هزینه ها در یونان بیش مناسب بوده و بسیاری از جوانان شروع زندگی خود را در این کشور برگزار می کنند و خاطره ای بی نظیر را برای آن ها بوجود می آورد.

اگر طرفدار آرامش و سکوت هستید به  جزیره پروتاراس بروید، این سواحل رویای این امکان را به شما می دهد که علاوه بر شنا و حمام آفتاب گرفتن از نوشیدنی ها و طبیعت بی نظیر لذت ببرید،

 از طرفی پارک ملی حفاظت شده ای در کنار جزیره پروتاراس ثبات گرفته است که از هر نظر فضای مناسبی را در اختیار خانواده ها اسكان می دهد، بالعكس روزها، شب های این ساحل متجاوز پرجنب و جوش بوده و می توان گفت که انگار این ساحل هیچگاه نمی خوابد.

منبع:

http://www.karvanik.ir

 

 

 نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(1)

افشاری ۱۳۹۶/۰۵/۲۵

یونان به نظر شما قیمتش ارزونه!!!
قیمت تورش در حدود 6 میلیونه
من فقط میتونم برم شمال تازه اونم با اتوبوس.

دیدگاه خود را ثبت کنید: