مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

مناسب ترین کشورهای برای سفر با خانواده

۱۳۹۶/۰۵/۱۶ 1048 بازدید
مناسب ترین کشورهای برای سفر با خانواده
کد مطلب : 489989

 

 

 

 

 

 

 

 

سلام به همه دوستان خوبم

امیدوارم که خوب و سلامت باشید و توی این تابستان داغ از لحظات متجاوز خوبی برخوردار باشید، امروز هم که جواب کنکور می آد و خیلی از دوستان استرس دارند و نتیجه یکسال رو متوجه می شوند. از طرفی واقعا استرس بالا است  و از طرفی همه رفقا و دوستان زنگ می زنند و می خوان بدونند که کنکور رو چه کار کردید!!! واقعا دوران سختیه خوب چرا آخه به بچه ها فشار می یارید!! چه کاریه آخه؟؟

من که توی این تابستونی تا امروز هیچ کاری رو انجام ندادم ولی باید تا دیر نشده یه کاری و شروع کنم و سعی کنم تا آخر این فصل به نتیجه برسونمش !! برنامه ریزی رمز موفقیت هر کاری می توانه باشه و با این کار می توان شاهد موفقیت بود.

راستی برای این تابستان اگه بشه یه سفر بریم، خیلی خوب میشه!! من که دلم می خواد برم سفر اما فعلا فرصتش رو گویا نداریم و برامون مقابل زی نی یاد که یه سفر بریم .

چند روز مقابل زی یکی از دوستام از تور ترکیه امده بود، خیلی تعریف می کرد ، اینجوری که متوجه شدم قیمت ها به شدت افت داشته و با صرف مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه افزون کمی می بسیج از بسیاری از امکانات و جاذبه های این کشور لذت برد.

یونان هم همینطور ، واقعا میشه گفت این کشهر برای مسافرت رویایی است، جزایر زیبا و فوق العاده یونان با شن های سفید و آب زلال ، چشم آدم رو خیره میکنه!!

میشه گفت تور یونان یکی از پنج تور برتری هست که هر کسی خواستارشه می توانه باه، بسیاری از زوج های بزرگ سال این کشور را برای شروع زندگی خودشون انتخاب می کنند و خاطره ای علاوه برتر رو برای خودشون بوجود می آورند.

به هر ترتیب نباید این تابستان رو از دست داد، هر جوری که می توانید بهتره به یه سفر لذت بخش برید و لذت ببرید.

منبع:

http://www.karvanik.ir

 

 

نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(1)

شهلا جاهد ۱۳۹۶/۰۵/۲۵

سلام به شما دوست خوبم
امیدوارم که حالتون خوب باشه.به خاطر این مطلب خوبی که گذاشتید از شما تشکر می کنم.

دیدگاه خود را ثبت کنید: