مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

یونان کشور رویایی برای مسافرت و سفر

۱۳۹۶/۰۵/۱۶ 852 بازدید
یونان کشور رویایی برای مسافرت و سفر
کد مطلب : 489988

 

 

 

 

 

 

 

 

با سفارش به همه

چه خبرآآآآ؟؟؟ حسابی مشغولید دیگه فعالیت نمی کنید توی انجمن!!؟ از جزئتمامت دوستان فعالانه و منفعلانه پرجنب وجوش و غیر حاد تشکر می کنم به خاطر خوبی هاشون.

راستی مطالب بسیار خوبی را در مورد گردشگری و مسافرت نوشتید ، به خصوص مطلب بسیار خوبی که در مورد گرجستان بود ، به نظر من گرجستان واقعا از هر نظر زیبا است و قیمت سفر به این کشور اروپایی بر خلاف کشورهای دیگر این قاره بسیار ارزان بوده و میشه با سفر به این کشور از تجربه ای بسیار عالی برخوردار شد.

سواحل باتومی این کشور از مناطق بسیار دیدنی و لذت بخش است ، این سواحل جزء زیباترین سواحل موجود در دنیا می باشد که آب و هوای مطبوع و منحصربه فردی دارد. شما با سفر به این منطقه می توانید به اسکی بپردازید، زیرا فاصله دریا و کوه در این منطقه بسیار کم بوده، طبیعت بی نظیر این کشور از هر نظر فراز العادعه است.

از آثار دینی که که در تفلیس وجود دارد و دیدن آن را نباید از دست داد دژ ای است که ر روی تپه ایا اطراف شهر تفلیس قرار دارد، این دژ نظامی طوری ساخته شده که بر کل تفلیس اشراف دارد این قصر به نقلی قولی پادرمیانی شاه عباس ساخته شدیا وساطت او بازسازی و مورد استفاده قرار رنجیده است.

این مکان جاذبه هلا دیدنی بسیاری دارد. در کنار این كاخ پارک بزرگی وجود دارد که مجسمه مادر گرجستان داخلش قرار محزون است.مسیر این پارک بسیار مناسب برای پیاده روی و گذراندن لحظاتی شیرین است.

ولی با این اوصاف من خودم کشور یونان رو بیشتر دوست دارم و میشه گفت ، جزایر رویایی آن برای من دلپذیر تر است، جزایری با شن های سفید و اب هلا زلال که برای استراحت و تفریح از هر منظر منحصر به فرد می باشد.

منبع:

http://www.karvanik.ir

 

 

 

 

نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(1)

امیر حسین دانش لو ۱۳۹۶/۰۵/۲۵

یونان کشور بسیار زیبا و رویای است ، این کشور برای استراحت خیلی خیلی خوبه

دیدگاه خود را ثبت کنید: