مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

کشور زیبا به نام اندونزی

۱۳۹۶/۰۵/۱۶ 869 بازدید
کشور زیبا به نام اندونزی
کد مطلب : 489986

 

 

 

 

 

 

 

با سلام خدمت همه دوستان و عزیزان

امیدوارم که حالتون خوب باشه و در این روزها بهترین کارها رو انجام بدهید، راستی به خاطر این تابستان چه کارآآ می کنید، اصلا پروگرام طفولیت داشته اید، چشم به هم بزارید نیمه این ماه هممیگذره و وارد شهریور ماه می شویم، به خاطر همین سعی کنید بهتررین کارهایی رو که میشه انجام داد توی این تابستان توی برنامه خودتون بیارید.

یکی دیگه از فرصت هایی را که میشه گفت توی این فصل نصیب انسان میشه، فرصت سفر است، بسیاری از افراد این فرصت را درخصوص مسافرت غنیمت شمرده و درعوض جهت تغییر روحیه خودشون میروند سفر

الانم که قیمت تورهای شرق آسیا بیش ارزان شده و به راحتی می توان به کشورهای مالزی ، اندونزی و تایلند سفر کرد و با محیط و جاذبه ایا فرهنگی آن ها آشنا شد،واقعا این کشورها از نظر طبیعت بی نظیر هستند و می توان گفت در چند دهه اخیر افزون پیشرفت داشته اند و از ثبات توسه علاوه خوبی بهرمند شده اند.

ویتنام دیگری کشوری است که می توان از باب یک تفریح دل واپسی انگیز از آن یاد کرد، این کشور دارای تغیر فرهنگی افزون جالبی بوده و پوشش گیاهی بسیار سرسبزی دارداز مکان ها و جاذبه ایا ویتنام که هر ساله نظر گردشگران زیادی را به خود جلب می کند شهر ممنوع است

از ویژگی هان این شهر موسیقی و رقص ای سنتی لمحه به هر سلسله که تنها ثانیه به پادشاهان برگزار می شد است که در آن اجرا  می شود.

از دیگر ویژگی هلا این کشور  برپایی فیستیوال ایا سنتی است ، مراسمی آكنده از مجلس آرا و شادی و رنگ ها، که به دلیل تبدل نژاد  گونا***** این کشور می توان شاهد بود.

در آخر  می توان گفت این سفر به ویتنام  یک تجربه عالی به خاطر بازدیدکنندگان است تا به دنیای منحصر به فرد رسوم و فرهنگ این کشور وارد شده و از نزدیک آن را لمس کنند.

منبع:

http://www.karvanik.ir

 

 

 

 

 

 

نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(1)

هادی سینا ۱۳۹۶/۰۵/۲۵

به نظرم اندونزی برای خانواده فقط مناسب است، هیجان می خوای باید بری بلغارستان یا ویتنام

دیدگاه خود را ثبت کنید: