مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

جاذبه های توریستی کشور ترکیه

۱۳۹۶/۰۵/۱۶ 749 بازدید
جاذبه های توریستی کشور ترکیه
کد مطلب : 489985

 

 

 

 

 

 

سلام به همه آشنایان و عزیزان
امیدوارم که حال كلاً خوب باشه و سرحال باشید، آخر هفتگی رو باید حتما برنامه ریزی کنیم یه کوه و دشتی بریم، خسته شدیم واقعا توی خونه!!!
کلی هم برنامه ریزی کردیم که بتوانیم توی این تابستان یه کاری رو انجام بدیم ولی حیف که فعلا هیچ کدومش رو نتوانسته ایم انجام بدیم.
امروز هم یکی از دوستام از تور ترکیه برگشته بود ، میگفت هزینه ها چه منزلت پایین امده ، تور یونان هم همینجوری شده و میشه گفت با یه مبلغ بسیار مناسب میشه از سفری هیجان انگیز لذت برد.
تبرزین یونان واقعا برای بسیاری از افراد که به این کشور سفر می کنند رویایی است و میشه گفت تجربه تکرار نشدنی را برای آنها بوجود آورده است.
یونان دارای جزایر بسیار زیبایی و رویایی است که برای بسیاری از افراد جوان مقدمه زندگی در این مناطق تجربه ای برتر بوده و لذتی باورنکردنی را بوجود می آورد.
از طرفی این كناره ها دارای شن هان سفید و آب بسیار زلال می باشد که تفریح و استراحت را برای من وشما هر چه بیشتر لذت بخش می کند. یکی از معروفترین جزایر یونان آییا ناپا است، این ساحل از بهترین مناطق و تفرجگاه ایا چیز در جهان می باشد.
ساحلی آرام با آب و هوای مدیترانه ای در این ساحل کافی شاپ ها و حلقه ها تا صبح باز است و در این ساحل از هر طرف صدای رامش و سرور به گوش می رسد، اما اگر اهل رفتن به مکان هلا تاریخی هستید در هنگام رفتن به این آبخو از صومعه آییاناپا دیدن کنیدکه معماری و فضای بسیار جدیدی را در اختیار من واو قرار می دهد.
ما می توانید برای مقایسه قیمت بلیط تبرزین یونان به سایت ایا معتبر بازگشت کنید و براساس نیاز از انواع خدمات آنها استفاده کنید.
منبع:
http://www.karvanik.ir

 

 

 

 

نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(1)

محسن زاده ۱۳۹۶/۰۵/۲۵

سلام یه شما
اگه امکانش هست در مورد اروپای غربی هم مطلب بزارید

دیدگاه خود را ثبت کنید: