مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

با یونان بیشتر آشنا شوید

۱۳۹۶/۰۵/۱۶ 702 بازدید
با یونان بیشتر آشنا شوید
کد مطلب : 489984

 

 

 

 

 

 

سلام به همه دوستان خوبم امیدوارم که خوب و سرحال باشید

چه خبرآ؟؟؟؟ این هفته مسابقه خندانده شو برنامه خندوانه رو از دست ندهید، واقعا تماشایی :اسم پرشور باید باشه، یه رقابت زیاد مهیج و مشحون از خنده!!!

تا اینجا که این دستور كار بسیاری از تابوها رو به خاطر ما مردم تغییر داده و باعث شده تا روحیه انتقادمون از همدیگر بالا بره و بتوانیم در کنار خانواده بشینیم و از این برنامه لذت ببریم.

از طرفی این نقشه به منت می تواند بسیاری از رفتارهای غلط ما رو به ما گوش زد کند و باعث شود تا رفتار خود را تغییر دهیم و بتوانیم تامل مثبتی را با یکدیگر داشته باشیم. راستس نقشه سفرتون به چه صورتی است.من که هنوز نتوانسته ام طرح ای رو از باب سفر و مسافرت خودم بچینم و لی بی مر دوست دارم توی این فصل حداقل به یکی از مناطق زیبای کشور سفر کنم.

البته اگه به خودم شمه دوست دارم به ترکیه یا یونان سفر کنم، البته میشه عرض که تور یونان یه خورده از باب ما گرون میشه ولی شنیدم تور ترکیه ارزون شده و میشه با هزینه متجاوز معقولی از بسیاری از تفریحات را در این کشور ایفا به جریان انداختن داد و از دیدنی های آن لذت برد.

الان قیمت تورهای ترکیه در حدود 2 تا 3 میلیون می ریح ، یعنی یک هفته استراحت در بهترین هتل های دنیا با آخرین امکانات رفاهی!!! به نظرم جزیل ارزونه و میشه شعر نمیشه از ش گذشت.

جزایر ترکیه و یونان اضافه زیبا می شمه و دارای آب و هوای بیش مطلوب و مدیترانه ای که روح آدم رو به وجد می آورد و باعث می شود تا دوباره روحی ابداعی بگیریم.

پیشنهاد من اینه که موت گاه رو ولخرجی نکنید و هر چه سریع تر راجع به حساب یک سفر پروگرام بچگی کند.

 

 


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(1)

خرم زاده ۱۳۹۶/۰۵/۲۵

مطلب بسیار خوبی را در مورد ترکیه عنوان کردید.از شما به خاطر انتخاب این مطلب تشکر کنم

دیدگاه خود را ثبت کنید: