مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

زیبایی های کشور مالزی

۱۳۹۶/۰۵/۱۶ 773 بازدید
زیبایی های کشور مالزی
کد مطلب : 489981

 

 

 

 

سلام به همه محارم و بیگانگان خوبم
امیدوارم که سالم و سرحال باشید و هر روزتون از دیروزتون بهتر و با موفقیت بیشتر باشه.
توی این تابستون چه کارآ می کنید، حسابی مشغولید یا نه، کاری انجام دادید یا مثل من منتظر یه هنگام باد بیش خوب هستید!!!
یکی از نکاتی که باید بهش توجه کرد اینه که این تابستان علاوه بر این که فرصت متجاوز خوبی رو راجع به حساب تفریح و استراحت در آزادمنشی ما قرار میده ، لحظه افزون خوبی رو هم فقره سبب جبران بسیاری از نقطه ضعف ها در وارستگی و اسارت ما قرار می دهد و می توانیم خود را به سمت مثبت تغییر دهیم.
یکی از بهترین اتفاقاتی که می تواند در گاه تعطیلات انجام دهیم ، جال کردن است، سفر باعث تغییر خول و خوی ما می شود و زخم و خمودگی را از بین می برد ، درخصوص همین از گذشته به گردش رفتن و سفر کردن اضافه تاکید میشده است.
از طرفی گشت کردن هم آداب خود را دارد و انتخاب محل درست از باب تور :اسم تله علاوه مهم و جالب می باشد، زیرا انتخاب خطا می تواند باعث شود تا از سفر خود لذت نبریم و بر روی ما تاثیری نداشته باشد. اما به نگاه من دو تا از بهترین کشورهایی که می تمهید به آن ها گشت کرد اندونزی و مالزی هستند این دو کشور از هر نظر راجع به حساب استراحت و انجام تفریح افزون مناسب می باشند و می آمادگی گفت علاوه متفاوت
سنگاپور دارای فضای افزون زیبا و رویایی است نماد کشوری که توانسته در چند سال اخیر با تلاش خود تغییرات بسیار شگرفی را بوجود آورد و توسعه آن از هر سیاحت از باب بسیاری از کشورها بی نظیر و فوق العاده می باشد.
مالزی نیز دارای معابد و مکان های زیبایی به خاطر تفریح و سیاحت می باشد و می تمهید گفت فقره سبب دام تار خانوادگی از هر جهت مناسب و هزینه آن به صرفه می باشد.
منبع:
http://www.karvanik.ir


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(1)

سعید آب سفید ۱۳۹۶/۰۵/۲۵

سلام به شما دوست خوبم
از شما به خاطر این مطلب بسیار عایل تشکر می کنم . اگه امکان دارد در مورد سنگاپور هم مطلب بزارید

دیدگاه خود را ثبت کنید: