مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

فواید ماساژ پوست چیست؟

۱۳۹۶/۰۵/۱۰ 8600 بازدید
فواید ماساژ پوست چیست؟
کد مطلب : 489975

 

یکی از قسمت هایی که باید روی زیبایی آن حساس باشید پوست روی شماست که باید از نکات علاوه مازاد یدكی برای شادابی و سلامتی آن بهره بگیرید. یکی از این موارد ماساژ پوست می باشد. که در ادامه در مورد فواید مالش پوست بشره بیشتر خواهیم گفت.

با انجام تکنیک‌های شش گانه مشت ومال صورت، علاوه بر این‌که مانع از تقریر چین و چروک‌های جلد غشا چهره می‌شوید، می‌توانید به جوان‌سازی سلول‌های پوست کمک کرده و چهره‌تان را چند سال جوان‌تر کنید.

فواید مشت ومال پوست

فواید مالش پوست

جالب ترین واقعه این است که یکی از پرکاربردترین فواید مالش صورت، پیشگیری از پیری پوست و حفظ جوانی و شادابی آن است.برای شروع  مشت ومال پوست پیش از هر چیز لازم است جلد غشا چهره خود را از هر گونه مواد آرایشی و بهداشتی پاک کنید. سپس صورت‌تان را شسته و آن را با حوله‌ای نرم خوب خشک کنید.سپس مقداری چربی زیتون یا بادام را آماده کرده و در اتاقی مناسب و آرام، آماده ارائه مالش به عضلات صورت‌تان شوید.ظرف چربی را در دسترس خود بگذارید تا بتوانید خلال نیاز، سر انگشتان خود را به پیه آغشته کنید.

ماساژ با استفاده از روغن

جدا از همه ی این مناسبت ها بهترین حالت برای  ماساژ روی آن است که مقابل‌تان آینه‌ای قرار دهید و مستقیما در آینه به چشمان خود نگاه کنید. سپس سر انگشتان خود را به چربی آغشته کرده و آن‌ها را روی خط عمودی وسط دو ابرو روی پیشانی قرار دهید و به آرامی سر انگشتان هر دو دست را به سمت بیرون پیشانی و شقیقه‌ها بکشید.این کار را باید به آرامی انجام دهید و هر بار که آن را تکرار می‌کنید، اندکی بر فشار سرانگشتان‌تان خود بیفزاید.

ماساژ با استفاده از روغن

ماساژ با استفاده از روغن

در کنار تمام این حالات خوب است بدانید که ماساژ پوست موجب تقویت عضلات و پوست ناحیه پیشانی شده و برای افرادی که حین صحبت کردن زیاد از عضلات پیشانی خود استفاده می‌کنند و روی پیشانی‌شان چین‌های افقی و عمودی زیاد است، بیش مناسب است. این قسمت از پوست را دو تا سه دقیقه مالش دهید.

ماساژ بشره برای پیشگیری از اعتراف چین ابرو

این نکته را باید حتما بدانید که حتما برای‌تان پیش آمده موقع گفت‌وگو با یکی از دوستان یا آشنایان خود متوجه شوید که او یکی از ابروهایش را بالا می‌اندازد. این کار موجب می‌شود تا به مرور زمان چین عمیقی بالای ابروی او دیده شود. ماساژ صورت برای پیشگیری از بروز چین ابرو در افرادی که عادت دارند ابروی خود را بالا بیندازند علاوه سودبخش است.

 

نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: