مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

معرفی کشور سنگاپور

۱۳۹۶/۰۵/۱۰ 902 بازدید
معرفی کشور سنگاپور
کد مطلب : 489974

 

 

 

 

 

 

 

 

سلام به همه محارم و بیگانگان خوبم

امیدوارم که حالتون خوب باشه و در تمام لحظات زندگی پیروز و مجیر باشید. امروز می خواستم براساس شما محارم و بیگانگان خوبم در مورد طبیعت بی نظیر  کشور اندوزی و کور های آسیای شرقی براتون مطلبی رو بنویسم.

کشور اندونزی دارای جزایر بسیار نكوهیده زشت و متفاوتی است که از هر نظر برای بیسیاری از افراد می تواند جالب باشد، تور :اسم تله به اندونزی تجربه ای بسیار لذت بخش می باشد و می توان گفت بسیاری از گردشگران این کشور را برای سیاحت و استراحت انتخاب می کنند، جزایر این کشور دارای شن های سفید و آبی بسیار زلال است و بهترین مکان برای غواصی و اجرا ورزش های آبی ، یکی از معروف ترین جزایر این کشور بالی است، این جزیره که یکی از جزایر کوچک مجمع الجزایر جهان به حساب می آید، از نظر موقعیت مکانی میان دو اقیانوس آرام و هند قرار گرفته است و این دو خشكی را به هم پیوند می دهد.

از دیگر ویژگی این آداك آب و هوای بسیار مطلوب و انحصاری باب به فرد آن است که این آبخست را به جزیره رویایی بدل کرده است

جمعیت مردم این آبخو در حدود سه میلیون ساکن که اکثر قریب به اتفاق آن از اهل اندونزی هستند اما در سال های اخیر به دلیل رشد فراوان صنعت توریست بسیاری از استرالیا و اروپا به این منطق مهاجرت نموده و در این آبخست را برای کار وزندگی خود انتخاب کرده اند.

یکی از کشور های دیگری که برای جال بسیار مناسب می باشد و می توان گفت شما می توانید با دام تار به این کشور لذت ببرید، سنگاپور است ، این کشور زیبایی های بسیار زیادی دارد ، رشد و توسعه این کشور در سال های اخیر بی نظیر بوده و می توان گفت در دنیا به الگویی بدل گردیده است. سنگاپور برای سیاحت و تجارت بسیار برجسته است.

منبع:

http://www.karvanik.ir

 

 

نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(1)

امیر حسین ۱۳۹۶/۰۵/۱۱

سنگاپور توی چند دهه اخیر واقعا پیشرفت کرده و به نظرم این پیشرفت واقعا خیره کننده بوده و شاید میشه گفت بی نظیر
الان دیگه سنگاپور به نوعی بهشت آسیای شرقی تلقی میشود.

دیدگاه خود را ثبت کنید: