مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

معرفی کشور مالزی

۱۳۹۶/۰۵/۱۰ 998 بازدید
معرفی کشور مالزی
کد مطلب : 489973

 

 

 

 

 

 

 

با سلام به تمامو جزئی دوستان خوبم

امیدوارم که خوب باشید، داشتم در مورد فرصت بوجود آمده توی این جدایی حیث تفریح و رسیدن به کارهای عقب افتده ام فکر می کردم، دیدم زمان زیاد خوبی رو داریم تا بایه برنامه ریزی درست به انجام وفور و كمی از کارها بپردازیم، برای مثال میشه گفت این زمان درخصوص مسافرت بسیار خوب و عالی می باشد و می توان با خانواده مدتی رو راجع به حساب تغییر روحیه به سفر اختصاص داد .

کشورهای زیادی هستند که میشه با سفر کردن ازشون لذت برد، یکی از این کشورها به نظرم مالزی است، مالزی جزو معدود کشورهایی است که انواع امکانات رفاهی را در سطح بالای استاندارد به مسافران و گردشگران عرضه می کند و می توان گفت.

مالزی طبیعت و سواحل بیش بی نظیری دارد ، سواحلی با شن هان سفید و آبی زلال که انجام ورزش های لاجورد و غواصی را درعوض جهت ضمیر اول شخص جمع فراهم می آورد. از طرفی مالزی دارای معابد و مکان ها و جاذبه هان زیاد زیادی است.    

بوکیت بینتانگ یکی از معروف ترین خیابان هلا توریستی شهر کوالالامپور که اکثر هتل ها و رستوران ای بین المللی و مراکز بیع را می توان در آن وجود دارد  این منطقه در اطراف سلطان اسماعیل قرار گرفته است مکانی که کافه ایا بیش مجللی با فروشندگانی خوش برخورد دارد و شما با پیاده روی در آن می توانید لحظات خوبی را داشته باشید  و از زمان نفس لذت ببرید.

مردم مالزی دارای فرهنگ اضافه بالایی هستند و ایشان از بی پروایی كردن در کنار آن ها لذت می برید، علاوه بر این من وشما در زمان سفر به مالزی می توانید از سنگاپور نیز دیدن نید این کشور در چند دهه اخیر متجاوز پیشرفت کرده و سواحل و بندر هان آن همیشه شلوغ است، این کشور درای ساختمان هان با عظمت و باشکوهی است که براساس آخرین علم و تکنولوژی روز طراحی و ساخته شده اند.

منبع:

http://www.karvanik.ir

 

 

 

 

 


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(1)

خانم گل ۱۳۹۶/۰۵/۱۱

کشورهای مالزی و سنگاپور واقعا زیبا هستند و میشه گفت برای تفریح و سیاحت بهترین انتخاب

دیدگاه خود را ثبت کنید: