مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

جزیره بالی

۱۳۹۶/۰۵/۱۰ 912 بازدید
جزیره بالی
کد مطلب : 489972

 

 

 

 

 

 

روز همگی همه رفقا به خیر و سلامت باشه

دیشب خندوانه رو دیدید!!!؟؟ کار شریف که خوب بود اما خانمه خیلی افت کرده بود و به نظر من بلندقدر میاد مرحله بعدی رو بالا

خیلی خوبه که این برنامه ها از تلویزیون پخش میشه و باعث میشه سطح فرهنگی مردم بالا بره و از طرفی شادی رو به خانواده هان ایرانی به ارمغان می آورد.این باعث بالا رفتن روحیه لودگی همه خانواده ها و بالا بردن سطح انتقاد مثبت از یکدیگر برای بهبود و زندگی بهتر می شود.

راستی برنامه هاتون برای تابستون چیه؟؟ کم کم داره این تابستون تموم میشه و باید یه برنامه خیلی خوبی رو برای خودتون بچینید ، اگه قصد سفر دارید باید سریع تصمیم بگیرید و اقدام کنید زیرا این زمان یکی از فرصت های تکرار نشدنی برای مشافرت و گردش می توانه باشه.

الانم که دوستام میگفتند قابلیت تورهی کشورهای مختلف مثل ترکیه و گرجستان بسیار پایین امده و میشه با مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه متجاوز کمی از تفریحات زیاد بی نظیری بهرمند شد و ازشون لذت برد.

ولی به نظرم اندونزی یکی از جاهایی است که میشه واقعا ازش لذت برد، این کشور واقعا بی نظیره، جزایر زیبای آن برای سیاحت و پیك نیك افزون مناسب و دوست داشتنی است. آبخست بالی اندونزی یکی از بهترین و زیباترین جزایری است که می توان در آن مستقر شد، سواحل این آبخوست بسیار رویایی و برای رسیدن به فراغت آشتی و انجام ورزش هان آبی و غواصی زیاد عالی است.

الان هم  که سفر به گوا اضافه محبوب شده از دیگر مکان هایی که در این کشور سرمایه گذاری خوبی بر فراز آن انجام شده پالولم است، پالولوم جنوبی ترین ساحل توسعه یافته گوا و همچنین یکی از زیباترین سواحل منطقه است. این خلیج احاطه شده توسط ورطه ای بلند در دو طرف و دارای دریایی آرام با یک بستر کم شیب است

منبع:

http://www.karvanik.ir

 

 

 

 


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(1)

سهیل بنیادزاده ۱۳۹۶/۰۵/۱۱

به خاطر مطلب خوبی که نوشته اید از شما ممنونم.
اگه امکانش هست در مورد کشور ژاپن هم مطلب بزارید، کشور زیبایی است

دیدگاه خود را ثبت کنید: