مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

مالزی و سنگاپور، دو مقصد شبیه به هم

۱۳۹۶/۰۵/۰۸ 14864 بازدید
مالزی و سنگاپور، دو مقصد شبیه به هم
کد مطلب : 489964

سلاااااااااام. چطورین دوستان؟ خوبین؟ خوش هستین ان شالله؟ خوش میگذره؟ ایام به کام تون هست؟ به استقلالی های عزیزم بگم که مترقب باخت اول نباشین... لیگ و جام درخصوص ماست. از این لنگی ها هیچی در نمیاد.
راستی مسافرت های تابستانی رو شروع کردین یا شما هم منتظرین مثل استمرار تازه بشه شهریور و هوا خنک بشه؟؟؟؟ تاپ :صفت عالی وقت تهران گردی که تو نوروز هست. اصلا همه خیابونا خلوت و عااااااالی... بی اندازه کیف میده :D

Image

خب... کی قصد داره بره خارج؟ خود خارج منظورمه :) بگین ببینم :lol:
من دو تا تور بغایت بی شبیه رو می خواستم بهتون معرفی کنم که بی همانند هستن و یه موقعیت بی شبیه درعوض جهت شماست که بتونید از تعطیلات تون نهایت استفاده رو ببرید. اول از همه باید به
تورهای سنگاپور اشاره کنم که از نظر من حتی میتونه کاندید بلوز بی آستین تور آسیایی امسال هم باشه... این کشور رو همه با برج های بلند و امکانات مدرن میشناسن و از هر نظر حتی از بغایت از کشورهای پیشرفته اروپایی هم تو حوزه سیر بهتر است. تو این سال ها هم اعتماد گذارهای زیادی به این کشور جذب شدن.
جاذبه های تماشا ش رو هم اگر میخواید بشناسید کافیه یه سرچ تو نت بزنید ببین چه خبر هست!!!
کشور دوم هم که میخواستم درباره ش بهتون بگم مالزی هست. مالزی هم از منظرهای مختلف بی حد دیدنی و نفیس و ادنی هست و
تور مالزی را بی اندازه ها دوست دارند.
جاذبه های تاریخی و طبیعی و تفریحی و همه نوع در این کشور وجود دارند که باعث میشه ظاهرنمایی گردش جهانگردی بره بلندی و همه هم از سفرشون به این کشور شرق آسیایی راضی باشن.
نژادهای مختلف ژاپنی و هندی و کره ای و چینی و پاکستانی هم در کنار هم تو این کشور زندگی میکنن که اینم خودش نکته جالبیه. البته میزان ایرانی های این کشور هم خودش کم نیست.
ممنون که توجه کردین

نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(1)

سهیل بافقی ۱۳۹۶/۰۵/۱۱

سنگاپور هم کشور بسیار زیبایی است و به نظرم میتوانه سفر بسیار مناسبی برای افراد باشه که می خواهند به آسیای شرقی سفر کنند.

دیدگاه خود را ثبت کنید: