مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

چرا باید از ضد حریق در سازه ها استفاده کنیم

۱۳۹۶/۰۵/۰۲ 777 بازدید
چرا باید از ضد حریق در سازه ها استفاده کنیم
کد مطلب : 489929

 

 

 

 

 
 

 

سلام به همه

 

این لیگ هم از کی شروع میشه، توی این تابستونی کلا حوصله امون سر رفت!!! کاری نابود انجام بدیم کلا جلوی کولر دراز می کشیم گشاده هوای خنک کولر التذاذ می بریم، لازم به ذکر است هر چند وقت یکبار هم جا به جا می شیم تا خشک نشیم!!!

 

یکی از دوستام امروز یه عکس از این کفپوش جدیدا فرستاد بود، به اسم کفپوش اپوکسی ، طرحش واقعا تماشایی :اسم پرشور بود، سه بعدی بود، سه بعدی ها آ  !!!

 

آدم شگفت زده میشه، ما داریم کجا می ریم، قدیم کفپوش ها از جنس سنگ و چوب بود اما اینك این مدل ها جدید خیلی جالب هستند و در کارخانه ها تهیه می شوند و در هم پایه ضربه و مواد مقاومت بسیار بالایی دارند به طوری که طول عمر آنها چند مواجه نزد کفپوش های دیگه است. این کفپوش ها با طرح ها و رنگ ها مختلف مرزهای محدودیت را به کلی جابه جا کردند و ضمیر اول شخص جمع می توانید به راحتی، به راحتی هر چه تمام تر بر مطابق نیاز و مال خودتون از انواع مختلف این کفپوش های پلی یورتان و پلی اوره استفاده کنید و از ان لذت ببرید، حالا دیگه مثل گذشته زایل تمام مصالح حساب کتاب داره و با اصول فنی بسیار بالایی طراحی می شه، برای مثال همین عایق رطوبتی در گذشته مشکی بود و الحال سفیدپوست و اسود تولید می شود تا کمترین تبادل انرژی را با محیط اطراف خودش داشته باشه. واقعا بی نظیره!! بشر یادآوری فیلم های ادیسه فضایی می اندازه، داریم کم کم به همونجا هم می رسیم.

 

عایق رطوبتی بام که در روبه رو آب بسیار مقاوم بوده و از نفوذ آب به بدنه سازه و ساختمان جلوگیری کرده و بسیار سبک هم هست.

 

منبع:

 

http://okkaz.ir/

 


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(1)

پژمان ۱۳۹۶/۰۵/۰۷

سلام

مطالب تون خوب و خیلی هم عالی و زیبا بود.

اگر ممکنه در مورد ضد حریق هم بیشتر توضیح بدین. چند چا خونده بودم که میتونه از ریزش ساختمان جلوگیری بکنه؟ مگه میشه همچینن چیزی؟ چطور این اتفاق میفته؟ اگر این ابهامات رو برطرف کنید ممنون میشم

دیدگاه خود را ثبت کنید: