مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

مزایای استفاده کفپوش پلی اوره

۱۳۹۶/۰۵/۰۲ 803 بازدید
مزایای استفاده کفپوش پلی اوره
کد مطلب : 489928

 

 

 

 

 
سلام به همه

 

این لیگ هم از کی شروع میشه، توی این تابستونی کلا حوصله امون سر رفت!!! کاری زدایش ایفا به جریان انداختن بدیم کلا جلوی کولر دراز می کشیم واز هوای خنک کولر لذت می بریم، لازم به ذکر است هر چند وقت یکبار هم جا به جا می شیم تا خشک نشیم!!!

 

یکی از دوستام امروز یه عکس از این کفپوش جدیدا فرستاد بود، به اسم کفپوش اپوکسی ، طرحش واقعا مشغول كننده و خسته كننده دیدنی بیننده بود، سه بعدی بود، سه بعدی ها آ !!!

 

آدم شگفت زده میشه، ما داریم کجا می ریم، قدیم کفپوش ها از جنس سنگ و چوب بود اما حال این مدل ها جدید خیلی تماشایی :اسم پرشور هستند و در کارخانه ها تهیه می شوند و در رویارو ضربه و مواد مقاومت بسیار بالایی دارند به طوری که طول عمر آنها چند متساوی کفپوش ای دیگه است. این کفپوش ها با طرح ها و رنگ ها مختلف مرزهای اختصاص را به کلی جابه جا کردند و شما می توانید به راحتی، به آسایش هر چه تمام تر بر حسب احتیاج و خواسته خودتون از انواع مختلف این کفپوش هان پلی یورتان و پلی اوره مصرف کنید و از ان لذت ببرید، اكنون دیگه مثل گذشته تراشیدن تمام مصالح حساب کتاب داره و با اصول فنی بسیار بالایی طراحی می شه، برای محبوب همین عایق رطوبتی در گذشته مشکی بود و الحال سیاه تولید می شود تا کمترین تبادل انرژی را با محیط اطراف خودش داشته باشه. واقعا بی نظیره!! آدم یادآوری فیلم هلا ادیسه فضایی می اندازه، داریم کم کم به همونجا هم می رسیم.

 

عایق رطوبتی بام که در مقابل آب بسیار مقاوم بوده و از تاثیر آب به قامت سازه و ساختمان نهی و امر کرده و بسیار سبک هم هست.

 

منبع:

 

http://okkaz.ir

 

نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(1)

سینا ۱۳۹۶/۰۵/۰۷

سلام

مطلب خوبی بود ولی فکر کنم تکراری هم بود یکم چون قبلا هم همین رو در سایت شما دیده بودم. امیدوارم مطالبی رو که میخواید بزارید دقت بیشتری بهش داشته باشین تا بتونین اطلاعات خیلی قابل هضم تری رو به مخاطب خودتون ارائه کنید

البته جسارت نباشه فقط نظرم رو اعلام کردم. مرسی

دیدگاه خود را ثبت کنید: