مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

استفاده از ضد حریق برای ایمنی بیشتر سازه های ساختمانی

۱۳۹۶/۰۵/۰۲ 895 بازدید
استفاده از ضد حریق برای ایمنی بیشتر سازه های ساختمانی
کد مطلب : 489927

 

 

 

 

سلام و روز به خیر خدمت همه دوستان خوبم
امیدوارم که مثل همیشه خوب خوب باشید و از زندگی لذت ببرید، داشتم این طرح هایی که این چند وقت انجام دادم رو با  اون کارهایی که انجام ندادم مقایسه می کردم، خیلی عقبیم، باید بجنبیم، یعنی باید سریع انجام بدیم، کم کم خیلی داره بیعت میشه.
داشتم در مورد سازه هلا ساختمانی توی اینترنت یه مطالعه می کردم به مطالب بسیار زیاد و جالبی برخوردم، مثلا اینکه عایق ایا رطوبتی بام  از رنگ ابیض به چرده سفید تبدیل شده اند و با این رنگ پوست تولید می شوند تا کمترین تبادل توان را با محیط اطراف را داشته باشند. این محصول در برابر رطوبت و آب باران و عوامل محیطی بسیار مقاوم بوده و ضریب نفوذ ناپذیری ان بسیار خوب می باشد. یکی از مزیت هلا این نوع بازدارنده ها سبک بی پروایی كردن آن است ، از طرف دومین این مانع ها برای گمارش اخری نیاز به حرارت رفعت مانند قیر ندارد و می توان آن را به راحتی منصوب و عزل کرد.
این جلوگیری كننده ها را می توان برای سرویس هلا منازل و آب بندی آشپزخانه استفاده کرد و به دلیل سبک بودن برای دیواره ها نیز کاربرد دارد.
دیگر محصولاتی که بواسطه تکنولوژی پیشرفت بسیار بالایی داشته است، کفپوش پلی یورتان و اپوکسی است، این کفپوش ها بسیار مقاوم بوده و ترکیب بسیار متفاوتی را دارا می باشد و شما می توانید براساس نیاز و خواسته خویش از انواع دیگرگون آن ها استفاده کنید.
این کفپوش ها در مدل ها ورنگ هان بسیار متفاوتی در بازارچه وجود دارد و شاید برای شما جالب باشد که بدانید کفپوش ایا سه بعدی اپوکسی نیز در رسته بوده و می توانید به صورت دلخواه چرده و عکس سه بعدب مدل مقبول سلیقه انتخاب نفس را داشته باشید.نکته آخرت شما می توانید با هزینه بسیار جزیی سلامت عامل خود را تامین کرده و باعث اوج رفتن ایمنی در آن عناصر ساختار واحد نحوی شوید. استفاده از ضد حریق در شالوده ها به ویژه عمارت ساخت های جدید و عمومی یک باید می باشد و از نظر قانون باید به یک الزام تبدیل شود.
منبع:
http://okkaz.ir/

 


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: