مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

تغییرات تکنولوژی در قرن حاضر با استفاده از ابزار جدید

۱۳۹۶/۰۵/۰۱ 806 بازدید
تغییرات تکنولوژی در قرن حاضر با استفاده از ابزار جدید
کد مطلب : 489923

 

سلام به همگی خوبان و همراهان دوستان داشتنی
چه کارا می کنید با این تعطیلات تابستون، واقعا ناس نمی توانه چیکار باید بکنه، حوصله ادم رو کلا سر میره توی خونه، داشتم در مورد نمایشگاه الکامپ مطلب می خواندم، من که دیروز رفتم ، هوا واقعا گرم بود، بسیار از شرکت ها و کمپانی هلا بزرگ امده بودند تا محصولات خود را به همکاران و شرکت هایی که خواستار خدمات آن ها بوده اند آشنا كردن کنند.
غرفه هایی هم بودند که فقره سبب کسب و کار ها و استارتاپ های نوپا بودند ، من با چند تا از انها دست افزار زدم بعض ی هاشون تازه یک هفته بود شروع به کار کرده بودند و می خواستم در این رسته باعث وبانی و مهلت کننده پیدا کنند. خیلی جالب هستی و عدم برام، بشر رو به و جد می آور د. من که تبلیغ این نمایشگاه تلکامپ از این تلویزیون های شهری توی شهر دیدم و از این طریق با آنها آشنا شدم.خیلی خوب هستی و عدم تا سه شنبه این نمایشگاه ادامه داره و می توانید چپر برای بازید، یکی از نکات ویژه این نمایشگاه که می توان به آن اشاره کرد کارگاه های بود که بسیاری از این نمایشگاه ها داشتند برگزار می کردند . کارگاه هلا تخصصی که از باب بسیاری از شرکت کنندگان مفیید بود.
چند تا از شرکت ها هم بودند که پروژکتورهای led  و تابلو های روان رو عرضه می کردند و خیلی زیبا سرگرم كننده بود که تحولات جدیدی را در این محصولات بوجود آورده بودند. از هر نظر صرفه جویی در آن ها شاهد بود و می توان گفت بسیار عالی و مفید بوده اند.
در آخر به همه دوستان خوبم پیشنهاد می کنم اگه وقت دارید حتما نامه بر و از این نمایشگاه ابصار کنید تا از نزدیک با آخری رخداد تکنولوژی و کسب و کار ای نوین آشنا شوید و شاید ایده ای هم به ذهن ضمیر اول شخص جمع خطور کرد و سال بعد در همین نمایشگاه اون رو توانستید عرضه کنید.
منبع:
http://ssa.co.ir

 

 

نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(1)

سیمارون ۱۳۹۶/۰۵/۰۷

سلام
تشکر از مطالب خوب تون. امیدوارم استفاده از این المان های شهری که شما فرمودین روز به روز در شهرهای کشورمون بیشتر بشه.
همچنین لامپ های LED علاوه بر اینکه کیفیت بسیار مطلوبی دارن، از نظر مصرف انرژی هم بسیار بهینه هستن که این خودش میتونه باعث ذخیره مقدار زیادی نیروی برق بشه

دیدگاه خود را ثبت کنید: