سلام به همه دوستان خوبم
امیدوارم که مثل همیشه خوب باشید، داشتم مضامین خوبی رو که به اشتراک گذاشتید رو می خواندم، واقعا لذت بردم و از همه دوستان تشکر می کنم. این مضامین در مورد تغذیه و روش های ثابت مصرف غذا برام عالی بود و از این به بعد سعی می کنم در مصرف غذا و نوشیدنی ها قرین چای و قهوه برنامه منظمی داشته باشم.
دقیقا مصرف دمنوش های گیاهی می توانه خواص افزون زاید رو به ولی داشته باشه، اخیرا یه محصول امروزی هم خریدم که اسمش کپسول قهوه است و به راحتی میشه باهاش قهوه های استاندارد و عالی رو دایم کرد و. از طعمشون لذت برد.
از طرفی مصرف روزانه قهوه تا 3 لیوان درعوض جهت بدن افزون ضروری است و می تواند به افزایش متابولیسم بدن کمک کنند.من خودم سعی می کنم جدیدا چای سبز رو بیشتر از چای سیاه مصرف کنم، با اینکه خوندم زیاد تاثیری بر روی چاقی ندارد اما به دلیل تولید و فرآیند جز تولیدش بسیاری از خواصش حفظ شده و می تهیه استعداد گفت بابت بدن مفید تر است. در ادامه در مورد دمنوش دارچین و آویشن هم براتون مطلبی رو می گم.
چای دارچین:
این نوشیدنی صفت زاید را دارا می باشد که از عداد ان می تمهید ،خواص نشاط آور و رفع دلهره برای علاج پادردهای رطوبتی علاوه مفید بوده و بوی بد دهان را از بین می برد.بر طبق نظر اطبا تاثیر دارچین تا سالیان سال بر روی اعصاب می ماند. عبرت می شود تا زنان باردار در مصرف دارچین کمی ملاحظه کنید.
چای آویشن:
جلاب آویشن با طبیعتی معتدل مقوی اعصاب و افزایش دهنده قدرت بینایی است آویشن کلیه را شستشو می دهدو در کاهش غلظت خون متجاوز مفید است و در کتب نوین ماجد طب آمده است که این آشامیدنی به خاطر تداوی سرفه و آسم کاربرد دارد.اما مصرف چای سفید و چای سبز بیش عبرت می شود.
منبع:
http://tearink.com/