سلام به همه دوستان خوبم
مطالب بسیار خوبی رو در حال نوشیدنی چای و قهوه بیان کردید، من می خواستم در كیفیت چای و قهوه براتون امروز مطلبی رو به اشتراک بزارم، چای دارای خاصیت بسیار زیادی است اما امروز قصد دارم در مورد اقمشه دمنوش ها براتون مطلبی رو به اشتراک بزارم. امیدوارم که براتون جالب باشه و از خواندنش حظ ببرید.
از جدید تا به امروز مصرف این دمنوش ها کمتر شده ولیك صفت آنها ماه به آفتاب بیشتر به مردم معرفی می شود و محققان بیشتر به اعتماد آن پی خواهند برد.در ادامه چند وضع جنبه از خواص دمنوش ها را برای شما شناساندن می کنم.
چای بادرنجبویه:
برای مصرف این نوشیدنی در کتب قدیمی سجیه بیشماری بیان شده است.این چای بسیار راجع به حساب بدن سودبخش بوده و طبیعت بسیار گرمی داشته، مقوی قلب و اعصاب ، تقویت کننده توقیفگاه هان مغزی و آرامش بخش بوده. این چای مقوی مغز، ضد بوی بد دهان، شوریده خواب ها بردباران آور و محفل آرا و رزم آرا شورآفرین آور است.
چای بابونه:
خواص این چای بسیار علاوه بوده و طبیعت آن ،متدل و در بابونه هان صحرایی به سمت گرم و خشک است . ضد بلغم و صفرا وآرامش بخش اعصاب ، به ویژه اعصاب معده و روده و مقوی و شست و شو دهنده کلیه ها و تقویت کلی سیستم عصبی است و علاوه برآن ضد انگل و اشتهاآور است.
چای آویشن:
آویشن با طبیعتی معتدل مقوی اعصاب و افزایش دهنده قدرت شناسایی است و در رفع اضطراب ایا مزمن روده بزرگ ، دفع پارازیت گوارشی و تقویت کلی هضم بودهاست. آویشن کلیه را شستشو می دهدو در کاهش غلظت خون بسیار مفید است و فقره سبب علاج سرفه و آسم کاربرد دارد.
امیدوارم اگه در این هیئت نهج وجد اطلاعات بیشتری دارید به اشتراک بزارید.
منبع:
http://tearink.com/