مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

فواید نوشیدن قهوه برای بدن

۱۳۹۶/۰۴/۳۱ 874 بازدید
فواید نوشیدن قهوه برای بدن
کد مطلب : 489916

سلام به همه اقوام و همراهان نوظهور و همیشگی
امشب زادگان نقشه خندوانه هم صریح میشه، ااین سری خیلی از بچه ها تازه بودند ، ولی بی سابقه این بستگی به نظر و رای مردم داره که کدوم یکی از اجرا کننده ها بتوانند بیان بالا و در مرحله آتیه رقابت دیگری رو با هم داشته باشند و از دیدنش ما همه لذت ببریم.
این چند سال اخیر واقعا با فرو كردن و اخراج این دستور كار هاکیفیت رسانه های ما به خاطر جذب مخاطب افزایش پیدا کرده و از هر نظر می توانیم بگم با رشد و دوستی دوباره ببینندگان و قشر عظیمی مواجه شده ایم.آگاهی رسانی از این رسانه ها باعث اتفاقات بسیار مثبتی شده است به طوری که می تواند شاهد بالا تشریف فرما شدن فرهنگ شد، اخیرا برنامعه های بسیار خوبی رو داشتم می دیدم که در مورد خواص دمنوش ها داشت حرف می زد به این صورت که این نوشیدنی ها چه قدر می توانند مفید باشند و بابت بدن و سلامت آن موثر.
در گذشته بسیاری از خانواده ها از این دمنوش ها حیث درمان و پیشگیری بهره می برند و استفاده می کردند و از آنها لذت می برند ، این دمنوش ها قوای بدن را تقویت می کند و باعث می شود تا بتوانیم از آنها به سبك احسنت استفاده و لذت ببرید، عقبی نوشیدنی که می توان از آن لذت برد .
نوشیدن قهوه است بررسی دانشمندان و محققان مدال داده است که كیش به نوشیدن قهوه در درازمدت احتمال مرگ ناشی از بیماری*های قلبی را کاهش می*دهد. ترکیب*های موجود در قهوه می*توانند در تولید داروهایی که فقره سبب درمان بیماری*های قلبی و بی*خوابی دستور می*شوند، مورد كاربرد قرار گیرند. از طرفی در قهوه بیش از 1000 ترکیب موانست شده*اند که در میان آن*ها 19 ترکیب در قهوه بوداده اثر سرطان*زایی دارند و می تواند به جلوگیری از این آفت کمک کند.

منبع:
http://tearink.com


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: