مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

تاثیر المان های شهری بر روی فرهنگ شهر نشینی

۱۳۹۶/۰۴/۲۵ 9151 بازدید
تاثیر المان های شهری بر روی فرهنگ شهر نشینی
کد مطلب : 489909

 

 

 

 

سلام به همه دوستان

امیدوارم که حالتون خوب باشه و از وقت حسن لحظه این معیشت خوش گذرانی كردن استفاده کنید. داشتم در مورد کاربرد وتاثیر سوار كردن نصب كردن قطعات مختلف یك دستگاه (رادیو های بدوی نصب شده و خرید كامپیوتر) كنار شهری توسط شهرداری مطلبی رو می خواندم. خیلی جالب بود این رسانه واقعا میتوانه به بهترین ادوات برای آگاهی رسانی برای قشر و تعداد زیادی از شهروندان استفاده شود ، از این وسایل می شود برای بالا بردن سطح فرهنگ گردهمایی دسته بهره برد و تكثر از آموزش های شهروندی را به بدنه آن حیله داد.

می تمهید گفت استفاده از این رسانه می تواند کمک بیش زیادی را برای شهروندان داشته باشد، از طرفی هزینه این محصولات به خود جامعه بر می گردد و می توان گفت وفور و كمی از خدمات را می بسیج با استفاده از این المان های بدوی در اختیار اعقاب ها و گروه ها در گردهمایی دسته تثبیت داد.

استفاده از مبلمان شهری می تواند ابزار بسیار مناسبی برای تبلیغات تكثر از صاحبان کسب و کارها باشد و از این طریق پیام و شعار خود را به دیگران برسانند.

استفاده از تابلو های روان برای این کار اضافه مناسب است ، این تابلو ها در ابعاد متجاوز مختلفی وجود دارد و می توانمندی در جای جای شهر از آنها استفاده به شرطی که زیبایی شهر را مفتون آشوب نکند.

برخلاف بوم های دیرینه که نمی توانستیم نوشته های آن را تغییر دهیم،  این بوم ها بسیار انعطاف پذیر بوده و می بسیج نوشته های آن را تغییر داد . تابلو های روان یا LED از مجموعه ای دیود های نورانی ساخته شده است که در یک صفحه ی به صورت ماتریسی قرار داده شده است و به ادوات یک برنامه رایانه ای تصاویر و نقش ها را میتوان بر روی آن به نمایش گذاشت.

از مهمترین ویژگی های بارز این  تابلو  جذابیت و پربازدید بودن آن است و به دلیل قیمت ارزان آن برای تغییر و رونق  کسب و کار و تبلیغات این روز ها از آن استفاده می شود.

منبع:

http://ssa.co.ir

 

 

 

 

 

 


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(1)

رها ۱۳۹۶/۰۵/۰۱

از مطلب و عکس بسیار خوبی که انتخاب کردید از شما تشکر می کنم.

دیدگاه خود را ثبت کنید: