مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

چرایی استفاده از عایق های جرارتی

۱۳۹۶/۰۴/۲۵ 13281 بازدید
چرایی استفاده از عایق های جرارتی
کد مطلب : 489908

 

 

 

سلام به همه

صنعت ساختمان سازی از گذشته تا به امروز تغییرات اضافه زیادی را داشته است. ساختمان در گذشته ارمل محلی درخصوص سکونت بود ولی امروزی به نمادین برای هنر و زیبایی بدل گردیده است، در گذشته از مصالحی که بی همسر از طبیعت بود استعمال می شد، فقره سبب مثال بابت کفپوش ساختمان از سنگ و چوب استفاده می شده است اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری بسیاری از مصالح ساختمانی مستحیل مسخ کرده ، این مصالح سبک تر شده و مقاوم تر و حتی در بورس ها هم افزون کاهش یافته است..

از طرفی می قابلیت گفت تنوع و طرح های زیاد موجود در بازار داعیه شده تا ما بتوانیم با توجه به نیاز و خواسته های خود از آنها كاربرد کنیم و دکوراسیون منزل و سازه های خود را به بهترین شکل دگرگونی دهیم.

از جمله این کفپوش ها می تهیه استعداد به کفپوش اپوکسی اشاره کرد، این کفپوش افزون مقاوم بوده و می ____________تدارك گفت در برابر مواد شیمیایی از بالاترین بقا برخوردار است. از این کفپوش ها می ____________تدارك حیث سازه های عمومی و حتی کارخانه ها استفاده کرد، یا حتی در آزمایشگاه های شیمیایی نیز از این کفپوش ها استفاده کرد .

نکته مهم رستاخیز این کفپوش ها  قابلیت شست و شو صبور می باشد. از طرفی نصب این کفپوش ها زیاد آسان و  در زمان کوتاهی با بورس متجاوز پایین صورت می گیرد. طول عمر ان افزون بالا

 از انواع اخری این کفپوش ها ، کفپوش اپوکسی سه بعدی می شمه که با استقبال بیش خوبی از طرف مصرف کنندگان رو به رو بوده این نوع جدید کفپوش ها به شکل سه بعدی با عکس های زاویه دار و قشر های متعدد این امکان را به شما می دهد که شما عکس مقبول سلیقه انتخاب خود را از باب کفپوش فضای مورد نظر برگزینی کنید .

انواع عقبی کفپوش ها که می تواند آنها را تهیه کنید و به خاطر خرید اقدام کنید پلی یورتان و پلی اوره می باشد.

منبع:

http://okkaz.ir/

 

 

 

 


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(2)

سهیل باباجانزاده ۱۳۹۶/۰۵/۰۱

استفاده از عایق های رطوبتی بام و کفپوش های اپوکسی در سازه ها باعث جلوگیری از اتلاف انرژی می شود ، زیرا این محصولات عایق بوده و می توان با استفاده از آنها مصرف انرژی را تا مقدار بسیار زیادی کاهش داد.

مازیار ۱۳۹۶/۰۵/۰۱

این مواد جدید وپوشش های ضد حریق چه جوری کار می کنند ، اگه امکانش هست یه مقدار بیشتر توضیح بدید،من شنیدم جنس این مصالح جوری که در برابر حریق تغییر ماهیت میده و عوض میشع، این درسته یا نه!!؟؟؟

دیدگاه خود را ثبت کنید: