مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

تاثیر ضد حریق بر ایمنی ساختمان

۱۳۹۶/۰۴/۲۵ 3902 بازدید
تاثیر ضد حریق بر ایمنی ساختمان
کد مطلب : 489907

 

سلام به همه دوستان خوب و عزیزان انجمن

امیدوارم که حالتون خوب باشه و در زیر سایه بزرگان از استراحت خوب بر خوردار باشید. داشتم در بعد طبیعت ایمنی ساختمان ها مطلب می خواندم و استاندارد ها و امنیت مولفه (درجمله) های ساختمانی ، لیكن براتون جالب باشه که بدونید در دنیا بیش از وسایل و ابزارها به استانداردی برای ساخت  سازه ها تبدل گردیده اند، چرا که می بسیج گفت با تغییر در عامل ها و تعداد افراد ساکن در یک ساختمان باید موارد علاوه زیادی را رعایت کرد و می تمهید گفت در این ساززه ها تعداد علاوه بیشتری آسیب می بینند و داعیه می شود تا خسارات جانی و مالی بالاتر رود. پس برای همین باید از مصالح استاندارد و جدید استفاده کرد.

یکی از این محصولات که بر روی مصالح ثبات می گیرد  و می توان با كاربرد از آن خطرات آتش سوزی را کاهش داد كاربرد از ضد حریق می باشد، این دفعه در فراوانی از موارد نجات دهنده بسیاری از افراد در زمان حادثه می باشد و می تواند دلیل شود تا زمان کافی را در اختیار داشته باشیم تا از انتشار و پخش آتش جلوکیری کنیم.

کاربرد ضد حریق بدین صورت است که در زمان آتش سوزی این مره از خود واکنش شیمیای نشان داده و گازهای خنک کننده ای را در محیط آزاد می کند، این وعده جهت می شود تا حرارت  و دمای محیط تا مقدار زیاد زاید کاهش یافته و بتوان آن را از بین برد.

محصول دیگری که قصد دارم برای شما آشنا كردن کنم، کفپوش های اپوکسی می باشد این میوه بنه در بازار علاوه متنوع می باشد و  در طرح های زیاد براز وجود دارد و از نظر بغاز متجاوز بی شبیه می باشد.  شما می توانید به راحتی برای خرید کفپوش اپوکسی عمل و آن را تهیه کنید این کفپوش ها از مقاومت بیش بالایی برخوردار بوده و می تمهید گفت برای كثرت از فضاها می تمهید از آنها كاربرد کرد.

منبع:

http://okkaz.ir/

 


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(1)

محسن ۱۳۹۶/۰۵/۰۱

ممنون از اینکه در مورد چیزی به اینقدر مهمی صحت کردید، واقعا استفاده از این پوشش ها در داخل سازه ها می تواند از بروز اتفاقات تلخ و ناگوار جلوگیری کند و باعث شود تا آرامش برای جامعه به ارمغان آید.
واقعا استفاده از ضد حریق اهمیت داره

دیدگاه خود را ثبت کنید: