مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

هم قهوه بنوشید هم چای...

۱۳۹۶/۰۴/۲۴ 1701 بازدید
هم قهوه بنوشید هم چای...
کد مطلب : 489896

سلام به همه
حال و احوالتون چه جوریا است!! امیدوارم که نادره باشیید. راستی دیشب خنده وانه رو دیدید، واقعا جالب و جذاب بود مثل همیشه آدم رو واقعا تحت تنخواه قرار می داد و می توان گفت خیلی هم خوب بود. کار هر کوم نقاط ضعف و قوت خودش رو داشت ولی به هر صورت کار هردوشون خیلی هم تازه بود آدم لذت می برد.
منم امروز می خواستم در چگونگی خواص قهوه براتون مطلبی رو به اشتراک بزارم، امیدوارم که براتونن جالب باشه و از خواندنش لذت کافی رو ببرید. این مشروب سپس از چای دومین معجون گرم است که می تواند انسان از خوردنش لذت ببرد. در ادامه تعدادی از خواص این نوشیدنی را بابت شما بیان می کنم تا بهتر با این شربت اثر بخش و خوشمزه آشنا شوید
در ابتدا می توان گفت قهوه سرشار از کافیین است و به همین ترکیبی که دارد نشانه اعجوبه عصبی مرکزی را تحریک می کند و این امر محرك تقویت هوشیاری ذهنی و دقت می شود و فقره سبب همین امکان به خاطر سپردن مطالب را راحت تر می کند.
اخیرا دانشمندان و محققان به نتایج بسیار جالبی در هیئت نهج وجد قهوه قلاده پیدا کرده اند آنها دریافته اند که نوشیدن 3 تا 5 فنجان قهوه در روز دلیل کاهش 20 درصدی خطر ابتلا به آزایمر می شود و علامت آن نیز به خاطر ترکیبی به نام پولیفنول که ترکیبی آنتی اکسیدانی است و بیشتر سندیت را در مقابله با آلزایمر دارد.
از نکات دیگر استعمال قهوه خصال برای لاغری و کاهش وزن است. قهوه حاوی منیزیم و پتاسیم می باشد که این مواد معدنی در انتظام سطح قند خون و در نتیجه کاهش میل به آشامیدن شیرینی و تنقلات سندیت علاوه مثبتی دارد و می توان گفت به نوعی قهوه میل به غذا را کاهش داده و علت کاهش وزن بی مثل می شود.

منبع:
http://tearink.com

نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: