مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

قهوه و روش های دم کردن آن

۱۳۹۶/۰۴/۲۲ 4014 بازدید
 قهوه و روش های دم کردن آن
کد مطلب : 489876

 

 

 

 

 

 

 

سلام به جزئتمامت رفقا عزیز و خوبم

 امیدوارم که نیكو و و عالی باشید و بتوانید از این هوای بی سابقه با دلی خوش لذت ببرید. داشتم در وضعیت مطلب خوبی که فرستاد فکر می کردم، از جزئتمامت رفقا به خاطر جمال انتخابتون تشکر می کنم واقعا مطالب زیبا سرگرم كننده و خواندنی بود،آدم لذت می بره . منم امروز می خواستم در كیفیت خواص درمانی قهوه و دمنوش های گیاهی براتون مطلبی رو به اشتراک بزارم. امیدوارم که براتون جالب باز و از خواندنش لذت ببرید.، واقعا مصرف دمنوش ها به جای سیاه مفید تر بوده و می ____________تدارك مقال در پیشگیری و درمان بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

در ادامه مطلبی را در حالت به مطلبی در كیفیت چای نیلگون تعریض می کنیم. امیدوارم که برای شما سودبخش باشد.

چای سبز نوعی دیگر  از شربت است دکه از جوانه ها و گلبرگهای بدیع گیاه چای به دست می آید. در فرآیند تولید این چای اکسایش بسیار کم تر بشره رنجیده است این بار  انواع مختلفی همچون چینی و ژاپنی دارد.

 از خواص چای آبی می توانمندی  برای افزایش هوشیاری و بال بردن عجله و تاخیر سرعت بخشیدن شتاب كردن تفکر استفاده می نمایندو این چای برای درمان اختلالات معده بسیار مفید بوده است و می آمادگی از نوش كردن آن لذت سرما و از دیگر خواص آن استفاده کرد.

از دیگر خواص این معجون می آمادگی به جلوگیری از التهاب و تاول بوده استعاره کرد ، از غضروف بین دو استخوان محافظت کرده و از كهنه شدن مفاصل جلوگیری می نماید. نکته بسیارمهم که باعث مصرف این چای شده است.

منبع:

http://tearink.com

 

 

 

 

 


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(1)

علی ۱۳۹۶/۰۴/۲۷

نوشته که گذاشتید برام جالب بود، میشه در مورد تغذیه و ورزش هم مطلبی دارید ، بنویسید

دیدگاه خود را ثبت کنید: