مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

خواص چای سبز

۱۳۹۶/۰۴/۲۲ 10441 بازدید
 خواص چای سبز
کد مطلب : 489875

 

 

 

 

 

 

سلام به همگی دوستان خوبم

 چه خبرآآآ؟؟؟ صبوری آدم سر میره، انصافا دانشگاه تموم میشه آدم بیکار میشه، حداقل اونجوری میرفتیم سرکلاس استادها ادات میزدن، ما راحتر خوابمون می برد!!!!

ولی کلا آدم توی تعطیلات باید دو تا چیز داشته باشه، یکی ارز و دوم مهلت برای مسافرت . بری راحت توی دل صنع و فارغ از دنیا بشینی چای زغالی رو بنوشی. دیدنی اضافی ایران مجموعه دیوها که می آمادگی برای سیاحت از انها دیدن کرد.

 از طرفی مسافرت برای روحیه متجاوز خوب بوده و می تواند باعث تغییر خوی انسان به كنار جانب متقن شود. الان هم می خوام در مورد خاصیت طبیعی گل گاوزبان این دمنوش ای گیاهی براتون مطلبی رو بنویسم.امیدوارم که براتون جالب باشه و ازش استفاده کنید.

از قدیم بالا انداختن این نوشیدنی و دمنوش طبیعی  بیش وصیت شده است، چای گل گاو زبان

این علف هرزه برای راحتی و تمدد اعصاب علاوه مفید است این علف هرزه دارای طبیعتی گرم بوده و صابران آور و مسکن سردردهای عصبی است و برای تنظیم فشار خون افزون مناسب است.

 و اما چای این نوشیدنی گواره نیز زیاد خوب است و می توانمندی از آن لذت برد ولیکن بهتر است تا از این دمنوش ها استفاده شود مانند، بادرنجبویه که سجیه درمانی متجاوز اضافی را دارا می باشد. ضد بوی بد دهن مقوی قلب و اعصاب ، تحكیم کننده سیاهچال ایا مغزی و فراغ بال بخش بوده. این دمنوش مقوی مغز، شوریده خواب ها بردباران آور و نشاط آور است.

 

منبع:

http://tearink.com

 

 

 

 

 


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(1)

نادر چوپانی ۱۳۹۶/۰۴/۲۷

سلام به شما ، این چای که در موردش نوشتید ، واقعا متوجه نشدم بالاخره مفید است یا مضررر!!
چه قدر باید مصرف کنیم خوبه

دیدگاه خود را ثبت کنید: