مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

چرا باید چای سبز بنوشیم؟؟؟؟

۱۳۹۶/۰۴/۲۰ 735 بازدید
چرا باید چای سبز بنوشیم؟؟؟؟
کد مطلب : 489843

سلام. جاتون خالی الان وسط تایم کاری یه چایی دبش زدم اصلا جریحه هام در رفت. ولیك خب هم خودم می دونم هم شماها که چای می نوشین می دونین که این چای ها همش رنگ داره. چای رو هنوز نریختی تو قوری اصال رنگش در میاد! چیه خب این؟؟؟؟ البته بخاطر کم حوصلگی خود ما هم هست که کارخونه دارها مجبور میشن بعنوان تفوق رقابتی رنگ بریزن تو چای ها که برجیس بخره!
چای طبیعی واقعای که نباید این همه رنگ بده آقا... کلی طول میکشه تا یه ذره رنگش در بیاد بعد نو اصلا این طعم رو نداره! منتها صمدیت الان این چایی که مطمع کردم خیلی چسبید 
[تصویر:  iStock_000009860720XSmall.jpg]
حالا گذشته از اینها چای خوب برای سلامتی خوبه اما بخاطر مشکلات چای سیاه که عرض کردم خدمت گلخن تار و پود توصیه می کنم برید به بر مصرف دمنوش گیاهی. خرید دمنوش هم خدا رو شکر کم کم داره جا میفته بین مردم و خب خیلی خوبه هم هیچ ضرری که نداره هیچ... عندلیب و یک ویژگی مثبت داره و سلامتی شما رو تضمین میکنه و نو انقدر هم تنوع داره که اصلا خودتون هم گیج میشید کدوم دمنوش رو بیشتر هوی کنید.
ازا ین دستگاه های فرنچ پرایس یا یه همچین چیزی J هم هست که میتونید تهیه کنید سریع قشنگ دمنوش آماده داشته باشید. و اما برای اون دوستانی که قهوه خور هستن هم بگم که قهوه هم برای سلامتی خوبه اما اگر بیشتر از 6 فنجون در روز گرایش می کنید مطمئنا دارین اشتباه بزرگی مرتکب میشین چون دیگه بقیه ش ضرره. حالا خود دانین. تنها این مورد رو هم به یاد داشته باشید که کپسول قهوه هم میتونه به شما در سریع آماده دمده شدن یک فنجان قهوه لذت بخش کمک کنه و تنها در چند دقیقه کارتون رو  طرز بندازه. امیدوارم مطالبی که ذکر کردم بدرد آتشدان حمام بخوره.
موفق باشین عزیزان دل
منبع:
http://tearink.com
 

نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(1)

کامران صادقی ۱۳۹۶/۰۴/۲۵

چای سبز نوشیدنی خیلی خوبیه و منم خودم منکرش نیستم اما انصافا خیلی بد مزه ست :(
چرا خب اینجوریه؟؟؟؟ نمیشه یه اسانسی چیزی بهش اضافه کنن که از این وضعیت در بیاد؟؟؟
اگر میشد چقدر واقعا خوب بود... :(
چای سیاه هم که خودتون گفتین دیگه... :( رنگ!!!!

دیدگاه خود را ثبت کنید: