مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

کدام نوشیدنی را بیشتر استفاده کنیم؟

۱۳۹۶/۰۴/۲۰ 497 بازدید
کدام نوشیدنی را بیشتر استفاده کنیم؟
کد مطلب : 489842

سلامی گرم به همه عزیزان بزرگوار. خوبین و رو به راه مثل همیشه دیگه ان شالله؟ یه سری موارد رو می خواستم متذکر بشم درباره مصرف چای و قهوه. مصرف چای میتونه تاثیر خیلی خوبی روی متابولیسم بدن شما داشته باشه و این مورد توسط محققان نروژی هم به تایید رسیده حتماً دکتر دانیال زارع هم این مورد رو تایید کردند.
[​IMG]
فقط خودتون هم اطلاع دارین و مستحضر هستین حتما که تو چای های سپیدرنگ ما کلی رنگ هست مع الاسف که اونم بخاطر کم صبری ماست که کارخونه ها مجبور میشن رنگ به چای ازدیاد کنن وگرنه چای که به این سرعت نباید رنگ بده اصلا!!!!!

بخاطر همین هم بنظر بنده حقیر چای سبز رو بزارید تو برنامه خودتون و با چای سپید جایگزنش کنید. بدیع چای اولانگ هم هست که تو کشور چین عموما کشت میشه و میتونید از بازارهای خودمون هم خریداری کنید. این چای فواید فوق العاده ای بر روی اعصاب و سلامت شما داره و شکی تو این مورد اصلا نیست. اما به این موضوع هم توجه داشته باشید که مصرف قهوه رو هم در کنار چای سبز در دستور کار خودتون قرار بدید. خرید قهوه اونم قهوه خوب میتونه کلی لذت بخش باشه. از اون بوی خوبش بگیرید تا طعم تلخ فوق العاده ش و از همه مهمتر اون همه اثر های مثبت و بارزی که برای امنیت شما بسیار بسیار مهم هستن.. فقط بازم تاکید می کنم که حتی تو مصرف بهترین ماده غذایی و پروتئینی و ویتامینی روی زمین هم نباید غیرلازم و ضروری روی کرد. هر چیزی حدی داره و حتی مصرف آب زیاد هم شما رو میتونه بدجوری دچار مشکل بکنه.

نکته آخر اینکه فدایی دوستان همیشه از کمبود وقت اصلا نمی تونن صبحانه درست حسابی میل کنن. باید به این دسته از دوستان عرض کنم که با خرید کپسول قهوه دیگه چنین مشکلی رو نخواهند داشت و در عرض تنها چند دقیقه کوتاه قهوه شون آماده ست اونم با همون طعم اصیل یه قهوه خوب.

موفق و مصونیت و خطر و تندرست باشید...

منبع:

http://tearink.com
 
 

نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(1)

الهام ۱۳۹۶/۰۴/۲۵

بله... دمنوش ها واقعا برای بدن آدم خیلی خوبن. کلی خاصیت درمانی دارن که کمتر کسی به اونها توجه میکنه در حالی که اصلا نباید اینجوری باشه.
همین دمنوش گل گاو زبان رو خیلی از ماها موقع سردرد نوشیدیم و خیلی سریع هم خوب شدیم. خب تا وقتی درمان گیاهی و طبیعی هست چرا باید قرص و داروی شیمیایی بخوریم؟؟؟؟؟

مرسی از شما

دیدگاه خود را ثبت کنید: